okul siteleri anasayfalarındaki logoları düzenleyebiliyor mu

Kodla Büyü

yesimk06

Süper Üye
Süper Üye
okul siteleri anasayfalarındaki logoları düzenleyebiliyor mu?
Düzenleyebiliyorsak nasıl?

Hayır Sadece içerik(haber duyuru resim vb gibi) girebiliyoruz.Şablona müdahele edemiyoruz

öyle yazı göndermişler de logo indirip web sitenize kamu hizmet standardı ekleyin gibisinden. Menüye koyacağız o zaman.

Sayın Hocalarım,

İlin biri Paneldeki Kısayol kısmına Hizmet Standartları logosunun eklenerek link verilmesini istemiş.

Kısayollarda silme işlemi yok ama bazılarında (4 tane) değişiklik yapabiliyoruz. Yani eskilerin yerine istediğimizi ekleyebiliyoruz.

Ancak şu anda panelde logo yüklerken beyaz sayfa geliyor ve öyle kalıyor. Umarım kısa zamanda düzelir ve gerekli değişiklikler yapılabilir.

İyi çalışmalar.

Aynı yazı bize de geldi. E-devleti değiştirim Kamu hizmetleri logosunu eklicem fakat donup kalıyor resim yüklerken. Çözüm bulursanız paylaşalım arkadaşlar

Hocam logoyu eklemek oldukça kolay. Ben ekledim. Öncelikle size verilen kamu hizmetleri standartları logosunu PNG'den JPEG'e çevirin. Çünkü akıllıların verdiği PNG'yi ben de bir türlü yükleyememiştim. JPEG'e Paintte çevirince halloldu.

habibocak' Alıntı:
Sayın Hocalarım,

İlin biri Paneldeki Kısayol kısmına Hizmet Standartları logosunun eklenerek link verilmesini istemiş.

Kısayollarda silme işlemi yok ama bazılarında (4 tane) değişiklik yapabiliyoruz. Yani eskilerin yerine istediğimizi ekleyebiliyoruz.

Ancak şu anda panelde logo yüklerken beyaz sayfa geliyor ve öyle kalıyor. Umarım kısa zamanda düzelir ve gerekli değişiklikler yapılabilir.

İyi çalışmalar.
PNG'yi JPEG'e çevirin.

twetyynet' Alıntı:
Bunu bütün okul siteleri yapacak mı.? yoksa il ve ilçe mem siteleri için mi
Okul siteleri. Sanırım resmi yazı şu an sadece Ankara'da hocam. Diğer iller de yapacaktır zamanla.

Evet, süpersiniz. Teşekkür ederim sorun çözüldü. Yalnız milli eğitim niçin bunları png göndermiş? Basit çözümler ama tahmini zor yani.

Geri