okul müdürünün görüş yazısı nedeniyle fp btr olamadım.

Kodla Büyü

bisa05

Üye
okulda 24 saat dersim var ve 2. dönem fp btr görevlendirme dilekçesi verdim ama müdür ders saati fazla faydalı olamaz diye görüş yazısı gönderdi. Şartları taşımama rağmen görüş yazısı ile norm fazlası olan başka bir okulun öğretmenini 2. dönem görevlendirme yaptılar. Nasıl bir sistemdir bu isteyen görüş bildirip istediğinin gelmesini sağlaya biliyor. fikirlerinizi alabilir miyim? itiraz edilebilir mi?

hocam maalesef itiraz edilemiyor. Görevlendirme istek formunuzda okul müdürünüzün onay vermesi gerekiyor.

Diğer öğretmen görevlendirilmiş artık itiraz etseniz de bir şeylerin değişeceğini zannetmiyorum. Canınızı sıkmayın. Uygun bir dille ya da tepkiyle rahatsızlığınızı dile getirirseniz yeniden tekrarlanmaz belki...

istek formunu mecbur onaylayıp gönderdi. göndermeme gibi birşey yapamazdı ama ben verimli olamassın diye bildirecem dedi ondan ayrı dilekçe göndermiş uygun görmüyorum diye ve komisyon bu dilekçe nedeniyle görevlendirme yapılmadığını belirten yazı gönderdi.

bisa05' Alıntı:
istek formunu mecbur onaylayıp gönderdi. göndermeme gibi birşey yapamazdı ama ben verimli olamassın diye bildirecem dedi ondan ayrı dilekçe göndermiş uygun görmüyorum diye ve komisyon bu dilekçe nedeniyle görevlendirme yapılmadığını belirten yazı gönderdi.

Hangi il/ilçe hocam?

bisa05' Alıntı:
okulda 24 saat dersim var ve 2. dönem fp btr görevlendirme dilekçesi verdim ama müdür ders saati fazla faydalı olamaz diye görüş yazısı gönderdi. Şartları taşımama rağmen görüş yazısı ile norm fazlası olan başka bir okulun öğretmenini 2. dönem görevlendirme yaptılar. Nasıl bir sistemdir bu isteyen görüş bildirip istediğinin gelmesini sağlaya biliyor. fikirlerinizi alabilir miyim? itiraz edilebilir mi?

24 saat dersiniz var, formatör olsanız 18, olmazsanız 16 saat ekders alıyorsunuz. mis gibi dersinizi işler gidersiniz. benim 20 saat dersim olsa formatörlük istemiycem.

Dersinize girin çıkın bencede boşuna formatörlük istemişsiniz. Diğer işlerde de kafanıza göre bazen yapar bazen yapmazsınız :)

21 saat üzerinde dersi olanlar başka okula görevlendirilmiyor, kendi okuluna görevlendirilebilir.

24 saat ders varsa zaten gerek yok diye düşünüyorum hocam. Başkası görev aldığına göre dersinize girip çıkarsınız. Arkanıza yaslanın, sadece öğrencilerinize odaklanacağınız, angaryasız bir dönemin keyfini çıkarın derim.

24 saat dersim olsa zaten kendim istemem, nerede o günler diyorum ama derse verilen önemi görünce şimdilik böyle iyi diyorum, zamane çocukları laftan anlamıyor.

Nöbetini yazdır. Kulübten de al. Formatörlükten alacağın ek dersi zaten alırsın hocam. Benim dersim olsa müdürlüğe formatörlük başvurusu bile yapmam yalvarsalar dahi.

24 saat dersim var. Tek olduğum için görevlendirme istiyorum, çünkü eninde sonunda birşeyler beni buluyor.
Görevlendirilecek başka biri olsa hiç düşünmem dersime girer çıkarım.

o işler öyle olmuyor sahışlar verimsiz olur diyor ama getirdiğiyle gün boyu oturup geyik yapıyor. :verymad: :verymad: Bu benim zoruma gidiyor. Gelen arkadaş da sınıftan geçme ....
Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler…

bisa05' Alıntı:
o işler öyle olmuyor sahışlar verimsiz olur diyor ama getirdiğiyle gün boyu oturup geyik yapıyor. :verymad: :verymad: Bu benim zoruma gidiyor. Gelen arkadaş da sınıftan geçme ....
Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler…

2 saat dersim var, 24 tahta, 320 tablet var başımı kaşıyacak zamanım yok, nası gün boyu oturuyor. Tahtalarda, bt sınıfındaki bilgisayarlarda sorun çıkart uğraşsın dursun, o geldiğine pişman olsun.

Sınıf Öğrt hangi sebeple görev verdirebiliyor bu Öğrt dersleri ne olacak ayrı bu suçtur hakkini ara hocam

bundan sonraki çıkan ilk sorunda. Benim 24 saat dersim var ve verimli olamam diyerek yapma hocam. Ayrıca sen görevlendirilmediğin sürece BT öğretmenisin, BTR öğretmeni değilsin! Çıkan sorunlarda otomatik olarak BTR öğretmenini ilgilendirir, seni değil. Herhangi bir sorunda Matematik öğretmeni ne kadar sorumluysa sen de o kadar sorumlusun.

mahkemeye ver verimli olup olamadığını kanıtlasın kantlayamaz zaten bu kavram değişkendir.
33-24(18saat ücret eklenerek)=9*4(haftalıkkaybın)=36*12,50(ekderucreti)=450 tl *4 ay=1800+avukat ve mahkeme masrafı
senin mağdur olmana zarar etmene sebep olduğu için sende acıma kardaş.sen bu okul müdürü verimli olamıyor buna haftada 10 saat ek ders ücreti ödensin diye bir dilekçe yazsan bakanlığa yada valiliğe gelip inceleme yapsalar seni haklı bulsalar bu müdür kabul eder mi senin bu davranışını!

24 saat dersiniz var, formatör olsanız 18, olmazsanız 16 saat ekders alıyorsunuz. mis gibi dersinizi işler gidersiniz. benim 20 saat dersim olsa formatörlük istemiycem.
24-15=9
2 saat hazırlık planlama etti 11. Nasıl 16 olacak hocam? Siz sanırım 2 saat rehberlik, 3 saat de nöbet eklediniz.

Mesaj 1 yıl öncenin. Hocam kim bilir şimdşne işle meşguldür:)

24 saat derse 24-15=12 ekders
2 saat 10 den 2 saat kulüp 3 saat nöbet
9+2+2+3=16 saat ekders
formatörlük 18 ekders
Daha ne olsun

Geri