Okul Müdürü Word Excel Anlat Diyor. Sonunda olanlar

Kodla Büyü

zfrkaya

Aktif Üye
Okul müdürü dersimi dinlemeye geldi ikincidönem başında, yıllık plan filan herşeye baktı, btr ve tek bilişimci olduğum için zümre,şök filan yok zaten kurs planı filan gösterdim. Derste de 5 lerle sctrahct 6 larla ardunio, robotic işliyoruz. "Bunları çok işleme word excel anlat, çocuklar oyundan zaten başını kaldırmıyor, bunların faydası olmaz word excel bilmeden mezun olmasınlar bu okuldan dedi. " Bende durumu izah ettim anlattım. Evvelsi gün okulumuzdaki Tübitak fuarında bir köşe de "Bilişimde; Yeni Neslin Ettiklerine Bakın" diye bütün yaptığımız çalışmaları sergiledik. Scrahcttaki oyunları ve animasyonları ardunio daki çalışmaları iki monitörler gelenlere anlatmaya çalıştık bana başarı belgesi vereceğini söyledi. Bana bu beceriyi öğrencilerime vermede hem bte derneğinin atölyesine, btex uzaktan eğitimde emeği geçenlere ve dahi bilgisiyarbilişim.net e teşekkür ederim.

değerli müdürünüz exceli wordü kendi öğrenmek istiyor hocam.Size bunu bizzat söyleyememiş :D

Başarı belgesi vereceğini söyleyen kim acaba? Okul müdürü mü?

zfrkaya' Alıntı:
Okul müdürü dersimi dinlemeye geldi ikincidönem başında, yıllık plan filan herşeye baktı, btr ve tek bilişimci olduğum için zümre,şök filan yok zaten kurs planı filan gösterdim. Derste de 5 lerle sctrahct 6 larla ardunio, robotic işliyoruz. "Bunları çok işleme word excel anlat, çocuklar oyundan zaten başını kaldırmıyor, bunların faydası olmaz word excel bilmeden mezun olmasınlar bu okuldan dedi. " Bende durumu izah ettim anlattım. Evvelsi gün okulumuzdaki Tübitak fuarında bir köşe de "Bilişimde; Yeni Neslin Ettiklerine Bakın" diye bütün yaptığımız çalışmaları sergiledik. Scrahcttaki oyunları ve animasyonları ardunio daki çalışmaları iki monitörler gelenlere anlatmaya çalıştık bana başarı belgesi vereceğini söyledi. Bana bu beceriyi öğrencilerime vermede hem bte derneğinin atölyesine, btex uzaktan eğitimde emeği geçenlere ve dahi bilgisiyarbilişim.net e teşekkür ederim.
tebrik ederim hocam...başarılarının devamını dilerim... doğru yoldasın... boşver sen eski kafayı :alkis: :alkis:

Müdürünüz yaptığınız işlerin ne işe yaradığını görünce anlamış yapılanların boşa olmadığını. Ama orta okula giren arkadaşlardan ricamdır. Lütfen temel olarak word ve powerpoint gösterin. Özellikle powerpoint görmeden gelmesin liseye çocuklar. Öğretmen arkadaşlar sunum veriyor, çok değişik sunumlar çıkıyor meydana :?

Ben 5 lerde word excel pp anlatıyorum programlamayı 6 larda anlatıyorum. word excel pp küçük görmeyin insanın hayatında mutlaka lazım oluyor.

Aslında müdür bir yerde doğru söylemiş hocam. Word-Excel anlatın ancak scratch, arduino ya da her türlü programlama da elbette anlatın. Office programları da gerekli. Bilmeden mezun olmasınlar demiş müdür.

Bence de Word, Excel, Powerpoint programlarını öğrenmeden de mezun olmasınlar. Ama Scratch gibi programları da mutlaka öğrensinler.

Geri