okul müdürü bana müdür yardımcılığı teklif etti

Kodla Büyü

bilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
dün okul müdürümden müdür yardımcılığı yapmak ister misin? diye bi teklif aldım. daha önce de 4 ay kadar bi görevlendirme m. yardımcılığı yapmıştım. haziran sonuna kadar btr'yiz, sonrası için ne olacak belirsiz her zamanki gibi. aslında son müdür yardımcılığı sınavına girmiştim,şu okul dönüşümleri-yeni yönetmelik hazırlanması derken atama yapılmadı. sınav puanımın iyi olduğunu düşünüyorum ama atamanın belirsiz oluşu ve her dönem olduğu gibi btr olur muyum? olmalı mıyım? olamaz mıyım? soruları var. ne desem bilemedim?

ben de daha önce yaptım iyiydi aslında...
okul atmosferi ve çalışma ortamı iyiyse tabi...

bende daha önce 1 yıl yaptım. şimdiki fikrim ben olsan görevlendirme m.yardımcısı olmam.

görevlendirmeyse yapma derim ne diye kafanı ağrıtacaksın ki btr öyle böyle müdür yardımcılığından da iyi bence. okul ortamı çalışma arkadaşları iyiyse tabiikii. asil olmadıktan sonra gerek yok bana göre.

ortaokullarda müdür yardımcılığı çok zor tüm işler müdür yardımcısının sırtında, ilkokullarda rahat, liseleri bilmiyorum.. ilkokuldaysanız kabul edin bence..

lisedeyim hocam, ilk dönemden beri btr yaptığım okul, evime yakın ortamda fena değil. şu sınavla atamanın takvimini belirleseler daha garanti bakacam ileriye ma mebin işine artık akıl sır ermiyor. şu an fikrim olumlu gibi, en azından bi sorun çıkarsa bi dilekçeyle görevi bırakma ihtimalimin olduğunu biliyorum. bakalım hayırlısı neyse o olur inş.

Allah ım bana da böyle teklif etseler ne güzel olur valla.
tef liyim ama sınavı dört gözle bekliyorum.
meslek lisesinde açık yok ondan normal liseye atandık.
tek kurtuluşu m.yardımcılığında görüyorum şahsen...

Geri