Okul müdülerinin bilgisayar öğretmenleri ile iletişimi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 747
  • Başlangıç tarihi
Kodla Büyü
Ü

Üye silindi 747

Misafir
Arkadaşlar merhaba. Hepimiz okulda müdürlerle zaman zaman sorun yaşayabiliyoruz. Müdürlerin gerçek kişiliklerini, idare ile daha çok iletişim kurmak zorunda olan bilgisayar öğretmenleri yakından görüyor. Müdürler sözlerinin yaptırım gücünü arttırmak için zaman zaman farklı taktikler geliştirir. Bununla ilgili bir çalışma yapmaktayım ve bu çalışmada en etkili cevapları bilgisayar öğretmenleri olarak bizlerin verebileceğini düşünüyorum. Soruları cevaplarken bir çoğunuzun yaşadığı sorunların somut ifadeleri ile karşılaşacağını düşünüyorum.
Anket linki:
https://goo.gl/forms/9zg3bkQ2xUr3

Şimdiden dolduran arkadaşlara teşekkür ederim.

Müdürüm konusunda şanslıyım. Meslek hayatımda 6 müdürle çalıştım (sadece kadrolu anlamında.yoksa kaç müdür gördüm. Sayayım. 6 da kadrosuz var :puhaha: ) şimdiki müdürüm en iyi müdürüm. :+1:

Maddelerin hepsi birden tek bir müdür davranışı ölçmüyor tabi:)
Bakalım en son ne çıkacak merak ediyorum.

Sonuçta ne yapacaksanız onu merak ettim
gittiğiniz okuldaki müdüre anket doldurtup,
ona göre mi tutum geliştireceksiniz,
her insan farklı birine tutan taktikler, başkasına etki etmeyebilir
vs vs vs

okulda btr bilgisayarla ilgili her işi yapar. günümüzde her iş bilgisayar ortamında olduğu için okulun bütün işleri btr lerindir. :D

FATİH bağlantısında google formlar açılıyor mu?

Teşekkür ederim arkadaşlar. Doldurabilecek arkadaşlar vakit ayırabilirlerse, anket çok zaman almıyor hemen bitiyor.Sorular kısa.

Genel itibari ile herkesin müdürüyle arası iyi galiba.Ya da anketi sadece müdürle iyi anlaşanlar dolduruyor:)
Sonuçta ne yapacağımı sormuşsunuz. Milli eğitime özgü olabilecek davranışları içeren bir ölçek geliştirmekteyim. Madde önerisinde bulunabilirsiniz:)

Geri