Okul logosunda ölçüler ne olmalı?

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba.Okul müdürüm okul logosunu değiştirelim dedi bende baştan yavaş yavaş bir çalışma yapayım dedim.İlk defa logo çalışması yapacam.
Yapacağımız okul logosunu konferans salonu, okul girişi gibi yerlere dikine bayrak şeklinde astığımız için çözünürlük konusunda ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
Hangi ölçülerde yaparsam baskıda sıkıntı yaşamam.Daha önce logo çalışması yapan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz?

Hocam Vectörel(Adobe İllustrator-Coreldraw) çalıştığında sıkıntı yaşanmaz, yaptığın çalışmayı her boyutta ve istediğin kağıt'a vs.'ye çıktı alabilirsin.

hocam photoshop çok da uygun değil diye biliyorum çizime, photoshop az-çok biliyorsan illustrator'a rahat geçiş yaparsın bence. Ben de profesyonel değilim, okul işlerini falan hallediyorum.çok eğleceli bir program illustrator. youtube de afgan rasulov un dersleri çok iyidir.

hocam photoshop çok da uygun değil diye biliyorum çizime, photoshop az-çok biliyorsan illustrator'a rahat geçiş yaparsın bence. Ben de profesyonel değilim, okul işlerini falan hallediyorum.çok eğleceli bir program illustrator. youtube de afgan rasulov un dersleri çok iyidir.

çok teşekkür ederim hocam. illustrator kurup deniyim.

Geri