Okul logosu olmuş mu acaba fikirleriniz nelerdir?

Kodla Büyü

aak

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar sade olması baskıda sorun çıkarmayacak yapıda olması önemli bizim için.

Ekli dosyalar

• 8.jpg
    8.jpg
    266.4 KB · Görüntüleme: 1,888
  • 10.jpg
    10.jpg
    251.8 KB · Görüntüleme: 1,871
  • 11.jpg
    11.jpg
    248.4 KB · Görüntüleme: 1,859
Hocam güzel olmuş fakat bence üstten biraz daha basık olsa ve okulun ismi biraz daha çemberi kaplasa aşağı doğru daha iyi olur sanki,bir de üstteki renk olarak daha iyi..

Tamam hocam sağolun tavsiyelerinize göre becerebildiğim kadar şekillendireceğim.

çok güzel olmuş hocam eline sağlık.

içerideki çemberi küçültüp okul adı ve haymana yazısını biraz daha büyük yazarak okunurluğu artırırsan baskı işlemlerinde daha iyi olur. bu boyutta da okul adı beyaz iken okunma sıkıntısı var. (en azından benim gibi yaşlılar için :D )

En üstteki daha Guzel. Okul ismini iç çemberden biraz uzaklaştırın iki çemberin ortasında olsun.

Arkadaşlar tavsiyeler çerçevesinde 1. de yazı karakterini büyüttüm, üstten biraz basık hale getirdim, yazıyı iki dairenin ortasına aldım. Başka fikri olan varsa açığım :D

Ekli dosyalar

• 12.jpg
    12.jpg
    253 KB · Görüntüleme: 1,706
aak' Alıntı:
Arkadaşlar tavsiyeler çerçevesinde 1. de yazı karakterini büyüttüm, üstten biraz basık hale getirdim, yazıyı iki dairesine ortasına aldım. Başka fikri olan varsa açığım :D

elinize sağlık hocam, bence siz psd png ekleyin düzeltme ve öneriler canlı canlı gelsin derim :)

:D Hocam psd si utanç verici boyutta karışık oldu. :roll: bir düzene sokayım. paylaşırım zaten kullanmak isteyen kullansın diye

teknik kısmında bilgim olmadığı için estetik açıdan değerlendirme yapıyorum.
şimdiki hali daha güzel olmakla beraber;
"tarih ve Haymana" bu sefer silik kalmış
meş'alenin ucundaki renkler ile kitap sayfalarının renk sıraları birbirinin aynı olsa daha mı iyi olur?

Arkadaşlar sizlerin de fikirleriyle şekillendirerek bunu kullanmaya kara verdik. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• LOGO2.png
    LOGO2.png
    355.4 KB · Görüntüleme: 1,346
Okul adını mavi alana ortalayıp 2007 ve haymanayı büyütün bence. Bir de times new roman yerine verdana gibi düz bir yazıtipi daha Hoş olabilir.
Elinize sağlık güzel bir logo oldu.

Geri