Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Okul labaratuarında bulunan image ve işletim sistemi CDleri!

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında nedenben tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. nedenben

nedenben Aktif Üye

arkadaşlar kendi öğretmen bilgisayarım(Windows) açılmıyordu yani hata veriyordu falan ben de bilgisayarı satan firmanın verdiği ÖĞRETMEN KURTARMA DVD sini kullanmak istedim dvd yi çalıştırdım ama yükleme bir yere kadar geldi ondan sonra 2. cd yi takın falan dedi yani sanki bize verdikleri bu DVD eksik gibi çünkü sadece bir tek DVD var elimde devamı yok

kurtaramayınca xp yi format atmaya karar verdim
    tabi kopya yazılım kullanamayacağımız için yine firmanın verdiği işletim sistemi cd leri var onu denedim onda da cd nin içinde veya kılfında seri numarası şifre falan yok göremedim aklımı kaçırmak üzereyim
    velhasıl verdikleri ne işletim sistemi CD sini ne de içinde image/yedek olan DVD yi kullanamadım
    böyle bişey yaşayan var mı yoksa ben türümün son örneği miyim?? :(
    yardımcı olursanız sevinirim
    Allah razı olsun..

2. Hacker

Hacker Seçkin Üye Seçkin Üye

3. nedenben

nedenben Aktif Üye

yok hocam maalesef tüm bilgisayarlar exper

şimdi dediğim gibi her öğrenci bilgisayarına bir işletim sistemi CD si bir de kurtarma DVD si verilmiş

üstelik birkaç DVD denedim aynı sanırım tüm image DVD leri aynı şekilde yarım

ve de işletim sistemi CD lerinde ne içinde ne dışında serial no yok! deli olacam
    diyelim format atmam lazım eğer kopya windows kullansam ne olacak?
    oof offf
    yine de Allah razı olsun..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal