Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Okul idaresi ve biz:(

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında ayshe tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. ayshe

ayshe Site Gezgini

Merhaba arkadaşlar;
    Formatörlük yazımız gelmediği halde okul idaresi okulda durmamı istiyor. Ben günlük 1-2 saat dersime girip çıkıyorum. Sizler napıyorsunuz bu durumda? kalıyormusunuz okullarınızda?

2. fgur

fgur Seçkin Üye Seçkin Üye

göreve başlamadıysan niye bekleyeceksin arkadaşım, yazı gelmeden müdür ücretini yapmaya başlayacakmı?

3. ayshe

ayshe Site Gezgini

Tabiki yapmayacak..:)

4. duuuyguuu

duuuyguuu Aktif Üye

durma hocam, tepemize binmek istiyolar.. ben durmuyorum. ve şu anda formatörlük işlrimi de yapmıyorum. önce yazı sonra iş :verymad:

5. m.arslan

m.arslan Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam adamların işlerini yaparsan bunlar zaten formatör olsa da olmasa da işleri yapıyorlar derler üst mercilere dolayısıyla bize fazladan ceplerinden formatörlük mormatörlük vermezler bu duruma düştüysek bu iyi niyetimizden düştük zaten artık yazı varsa iş var yoksa iş yok bak bunu bir kabullendirelim paşa paşa nasıl veriyorlar bize hakkımız olan formatörlüğü sakın ha kendini düşünmüyorsan bizi düşün şerefimizi onurumuzu çiğnetme kimseye

6. ayshe

ayshe Site Gezgini

Bende bu durumda "arayın ilçeyi ihtiyacımız var diyip,süreci hızlandırın" dedim. ama bana bekleme muamelesinin yapılması çok garip ve suistimal edici bir durum olarak geldi. İnsanların gözünde öğretmen değil işçi rolüne düşüyoruz.

7. sedo

sedo Seçkin Üye Seçkin Üye

Onayın gelmeden neye dayanarak okulda kalmanı isteyebilir ki? Onaylancağı kesin mi bakalım.. Bende formtörlüğe başvurdum ve onay gelene kadar Hiçbr kuvvet beni okulda tutamaz, dersime girer çıkarım.. Bu kadar saçma istek te hiç duymamıştım.. Sende çık git hocam ne yapabilir ki?

8. enos

enos Üye

8 saat BT dersim var.15 saati tamamlayıp (oturarak) çekip gidiyorum. Formatörlük görevi de yok daha..

9. Zizu_

Zizu_ Süper Üye Süper Üye

Valla derse girip çıkıyorum kimse de karışmıyor saolsunlar :)

10. agazi

agazi Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam onayın geleceği kesin mi? bizim burda onay geç geliyor ama 17 eylülden itibaren görevlendiriyorsunuz ve ek dersi de ona göre alıyoruz. eğer böyle bir durum varsa kalabilirsiniz ama aksi halde kalmayın hocam.

11. akrep026

akrep026 Seçkin Üye Seçkin Üye

Bizim görevlendirme devam. İdare de iyi, sağolsunlar, karşılıklı olarak sevgi saygı çerçevesinde yuvarlanıp gidiyoruz işte. İşim olduğunda müdürüm idare ediyor. 2,5 da çıktığım da oluyor, 3,5 da çıktığım da. ama yeri gelince de 5- beş buçuğa kadar okulda kaldığımız da oluyor.
    müdürüm ara sıra hocam şunu yap , hocam bunu yap diye kaptırıyor kendini, o zaman da tamam hocam yaparım diyip 2 gün koşturuyom peşimden, Sonra normale dönüyor.
    Herşey karşılıklı saygıya dayanıyor aslında. ama görevim olmasa tabiki maaş karşılığından başka 1 dakika tutamazlar beni okulda...

12. mkaratayy

mkaratayy Seçkin Üye Seçkin Üye

onayınız gelmediyse durmayn hocam. fakat başvuru yazısında tarih belirttiyse, o zaman başka, durabilirsiniz. çünkü ek ders o bahsettiği tarihten itibaren yazılıyor.

13. tayinci42

tayinci42 Hiperaktif Üye Hiperaktif

okulda durmanıza gerek yok.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal