öiğrencilerden birisi öğrenci bilgisayarlarından birinin admin şifresini değiştirmiş...

Kodla Büyü

ozdemir1001

Aktif Üye
slm arkadaşlar o şifreyi nasıl öğrenebilirim...Amacım sadece bilgisayarı açmak değil şifreeyi öğrenerek açmak..Önerilerinizi bekliyorum..Lütfen yardımcı olun.

formattan başka çare yok artı birini öğrendi ise ötekileride ddeğiştirebilir öğrenciyi yok edin gitsin

HOCAM hirens boot cd var onunla aç bilgisayarı. onun içinde şifre kırma var. oradan her bilgisayarın her şifresini kırarsın. sorun olursa yaz. google amcaya yaz hirens boot cd diye...

Ek: Hiren's Boot CD daha önce foruma eklenmişti.
İncelemek için;

Burayı
indirebilmek için;
Burayı
tıklayınız.

sorularınıza genel cevap vereyim arkadaşlar:
o öğrenciyi bulursam zaten kurtuluşu yok am akim olduğunu bilmiyorum..
güvenli modda açılmıyor orada da şifre soruyo.

arkadaşlar o öğrenci bilgisayarında admin oturumu açılmıyor..Normal öğrenci oturumu açık zaten...Format atmak istemiyorm ama o öğrenciyi ortaya çıkarmak istiyorum..
Bana parlak fikirleri olan varsa bekliyorm...HEP BİRLİKTE O ÖĞRENCİYİ ORTAYA ÇIKARTALIM..

oturma listesi yok mu hocam hepsini bir araya getir kimin yaptığı ortaya çıkana kadar bilgisayar başına oturtma hiç birini...

oturma listem var ama benim dersimin olmadığı saatlerde öğrenci çalışma saatleri var.Öğrencilr gelip istedikleri yerlere oturuyorlar formatör öğretmen ilgileniyor onlarla yani işler karışıyo oturma planı tek çözüm değil hocam ya...

hocam o sayfaya gitmek için;
forum ana sayfadan->Donanım ve İşletim sistemleri->Windows İşletim sistemi->
Sabit: Win Xp (tüm kullanıcılar için şifre kırıcı) Administrator sabit konusuna tıklayarak erişebilirsiniz..
kolay gelsin

şifreyi öğrenemezsin ben öyle bir yöntem hiç görmedim hiren ile sıfırlarsın
öğrencileri odaya çek teker teker. sor bakalım kim yapmış.

Arkadaşlar bilgisayarınızda Xp yüklü ve kullanıcı hesaplarındaki şifreleri unuttunuz ve administrator şifresinide bilmiyorsanız yapacağınız aşağıdaki dosyayı indirip, nero ile image yazdırdıktan sonra açılıştan yazdırdığınız cd'yi boot etmeniz, boot ettikten sonra istediğiniz kullanıcı şifresini değiştirebiliyorsunuz. Çok güzel ben denedim çalıştırdım buradaki bilgisayar öğretmen arkadaşların ve diğer öğretmen arkadaşların işine yaracağını düşündüğüm için ekliyorum kolay gelsin.

İndirmek İçin Tıkla.

mehmet23' Alıntı:
Arkadaşlar bilgisayarınızda Xp yüklü ve kullanıcı hesaplarındaki şifreleri unuttunuz ve administrator şifresinide bilmiyorsanız yapacağınız aşağıdaki dosyayı ......

İndirmek İçin Tıkla.

mehmet hocam link vermeyi unutmuşsun galiba
ekleyebilirmisin sana zahmet

canım sana güveniyorum sen o öğrenciyi bütün öğrencileri ortadan kaldırman gereksede bulursun :D :D ama şunuda biliyoruminat yapmada arkadaşların söylediği yöntemlerden biriyle aç şu bilgisayarı.....

evet aslında eminecim aslında formatöre söylesem konuya tam çözüm bulur diğer bilgisayarların da güvenlik kartını açar o süper öğrenci diğer şifreleri de değiştirir..Bütün meydan formatör arkadaşa kalmış olur...Yani beni ortadan kaldırır sonunda... :)

eminecim keşke formatör bilgi açısından bana yardımcı olabilseydi...Yani yardım konusunda ona güvenmeyi çok isterdim...

sam inside diye bir program var linkini bilmiyorum o bilgisayardaki sifreleri gosteriyor..zaten windows sifreleri sam icinde kaydettigi icin bu programi bulun ve ogrenin sifreyi hocam kolay gelsin

anladım canım benim başımda da var bitane ondan :?

sorunu çözebildinmi. bence hepsinin şifresini değiştir çünkü o öğrenci şifreyi bütün öğrencilere söyler bence. birde sen bunu öğrencinin yaptığına eminmisin belki formatör yada başka bir öğretmen yapmıştır..

bilmiyorum eminecim ya...şifre hala duruyor ve bir hareket yok...ben bekliyorum ama o öğrenci karşım açıkmasın asla...

Geri