Öğretmenlerin eş durumundan ataması Şubat’ta yapılacak

Kodla Büyü
Arkadaşlar bu atama tam olarak ne zaman olur? Nikah yapmayı düşünüyoruz da ne kadar acele etmemiz gerekiyor?

ogretmen006' Alıntı:
valla adamlar söke söke hatta face de twitterda klavyeyle bu hakkı aldı
Cocugumuzdan esimizden ayriyiz
Aile butunlugumuz yok
Gibi argumanlar ile hak ariyorlar ve bu argumanlar koylusunden sehirlisine egitimsizinden egitimlisine fakirinden zenginine her kesim tarafindan destek goren argumanlar. Yani sozkonusu aile oldu mu akan sular duruyor deyim yerindeyse.
Ama gel gor ki ayni durum bt dersinin ve ogretmenlerinin akibetinin netlesmesi icin gecerli degil. Destek yerine kostek olanlarin sayisi cogunlukta. Benim ekdersim var diyenler cogunlukta. Bt gerek yok herkes biliyor diyenler... Siz ne yapiyorsunuz paso oturuyorsunuz veya para yok masraf cikartiyorsunuz diyenler cogunlukta .... Onun icin ayni destek bizim ve dersimiz icin bulunmaz ve ne facede ne twiterda klavye yoluyla alinmaz... Namlu namluya catismadiktan sonra bizim is yatar. O da zor zaten. Ben ilcemdeki 8 kisi toplayip ilce milli egitime goturene kadar 2 hafta ugrastim. Bu kadar ogretmenin toplanmasi ise....,

başbakan başka bir şeye cevap vermiş gibi geldi bana.. sanki ilk atamalardan bahsediyor... eş durumu için ne hazırlığı yapılıyor ki? yönetmelikse eğer basit bir cümle hazırlığı mı? bir de eş durumuna yorum yapmaz ama ilk atamaya yorum yapar gibi geliyor bana... tabii bu benim yorumum...

Erdoğan öğretmenlerin Şubat’ta eş durumundan tayin talebiyle içinde “Yeniden atama yapılacak, hazırlıklar yapılıyor” diyerek müjde verdi.

Geri