öğretmenlerim bana yardımcı olursanız sevinirim

Kodla Büyü
yyha hocalar yardım edinnn

pek iyi bir yaklaşım olmamış..daha kibar bir şekilde sorabilirdin bunu...

o ögranci benimde hoşuma gitmedi bir foruma her önüne gelen üye olursa olacağı budur..

modül istemişti ağ işletmenliğiyle alakalı 12. sınıf modülü sözlü olacakmış..

öğretmenlerinle daha düzgün konuşmayı öğren ondan sonra

ne olacak bu gençlerin hali yaa..

yeni öğrendiğini hic dişünmüyorum ilkönce sen böyle toplu birşekilde olan yerlerde nasıl soru soracağını ne gibi kularallara uyacağını(nezaket görgü) kurallarını öğrenmeni ardındada pc başına gecmeni öneriyorum!!

gizemkar' Alıntı:
o ögranci benimde hoşuma gitmedi bir foruma her önüne gelen üye olursa olacağı budur..

modül istemişti ağ işletmenliğiyle alakalı 12. sınıf modülü sözlü olacakmış..

öğretmenlerinle daha düzgün konuşmayı öğren ondan sonra

ne olacak bu gençlerin hali yaa..

özür dilerim hocam k.bakmayın daha yeni öğreniyorum çok özür dilerim

bende savaştepeliyim.. her şeyin bu uslü vardır dikkat etmelisin sadece bu başlığı bizim gibi bircok kişi okuyacak ve aynı tepkiyi verebilir böyle şeyleri yazmadan düşünmelisin lütfen..

gizemkar' Alıntı:
yeni öğrendiğini hic dişünmüyorum ilkönce sen böyle toplu birşekilde olan yerlerde nasıl soru soracağını ne gibi kularallara uyacağını(nezaket görgü) kurallarını öğrenmeni ardındada pc başına gecmeni öneriyorum!!

ewt sizden tekrar özür diliyorum hepiniz haklısınız

bence büyütmeyelim öğrencimiz özür dilediğine göre affetmek büyüklüktür sanırım...yalnız barış şu son yazdığın mesajı biraz düzenleyiver...özürden sonra yakışmamış sana o yüzden söylüyorum..

Ağ işletmenleri, endüstride ve işletmelerde bilgisayar kullanılacak iş ortamlarında çalışırlar. Ayrıca geniş ağ bağlantıları oluşturabilmek için dış ortamda, oluşturulan ağların yönetimi için sunucuların bulunduğu büro ortamlarında çalışırlar. Birinci derecede cihaz, alet ve yazılımlarla ilgilidirler.
bu bağlamda meslela eğer kabul edersek Türkiyenin devi Telekomda iyi bir iş bulabilirsin yada özel bir şirketin hosting uzmanı olabilrsin gibi gibi..

Geri