Öğretmenlere ve bazı memurlara 3600 ek gösterge verilecek.

Kodla Büyü
öğretmenlerin artık karnı tok bu tür vaatlere. verecek iktidar seçimden önce verir muhalefette gibi vaatte bulunmaz. Nasıl emeklilere bir khk ile verdiler. 3600 gösterge de bir khk ile verilebilir. Ben bu iktidardan ben öğretmen adına hiçbir şey beklemiyorum. Çünkü 16 yılda yaptıkları ortada.

657 için de vaat bekliyoruz...sözleşmeli memurluk olacaksa;kazanılmış hakkımız-İŞ GÜVENCEMİZ KALKACAKSA varsın 3600 gösterge kalsın...

Son düzenleme:
Kullandığın dil dil durdugun yeri çok güzel temsil ediyor . Dolar 5 lira olmuş alım gücün yüzde 30 azalmış ama önemli değil ver mehteri... Hadi hazır elin değmisken fetocu de ilan et tam olsun.
Saçmalıyorsun ve niyet okuyorsun. Bu haber her yerde verdiğim şekilde geçiyor. Muhalif medya veya değil. Eğitim sitelerinde de. Amacınız korku imparatorluğu mu oluşturmak. Bu ülkede herkesin tarafını rahatça söyleyebildiği ama içinde Cumhurbaşkanı Erdoğan geçince tarafsızlığını kaybediyormuş gibi bir durum oluşturuluyor. Sizene kim ne istiyor. Vatan hainliği olmadığı sürece sıkıntı yok. Kimseyi fetöcü ilan etmek gibi bir derdim yok. Haddim de değil. Fetöcüysen Allah senin hakkından gelir zaten. Değilsen de Allah işini rast getirsin. Bu kadar nefrete ve ayrıma gerek yok.Kendiniz ötekileştiriyorsunuz sonra niye böyle dil kullanıyorsunuz dersin. Siyasi amaçlı paylaşmadım. Bizi ilgilendirdiği için her forumda konuşuluyor. Kendi fikrinizi desteklemiyorsa siyaset destekliyorsa siyaset değil mi.

Saçmalıyorsun ve niyet okuyorsun. Bu haber her yerde verdiğim şekilde geçiyor. Muhalif medya veya değil. Eğitim sitelerinde de. Amacınız korku imparatorluğu mu oluşturmak. Bu ülkede herkesin tarafını rahatça söyleyebildiği ama içinde Cumhurbaşkanı Erdoğan geçince tarafsızlığını kaybediyormuş gibi bir durum oluşturuluyor. Sizene kim ne istiyor. Vatan hainliği olmadığı sürece sıkıntı yok. Kimseyi fetöcü ilan etmek gibi bir derdim yok. Haddim de değil. Fetöcüysen Allah senin hakkından gelir zaten. Değilsen de Allah işini rast getirsin. Bu kadar nefrete ve ayrıma gerek yok.Kendiniz ötekileştiriyorsunuz sonra niye böyle dil kullanıyorsunuz dersin. Siyasi amaçlı paylaşmadım. Bizi ilgilendirdiği için her forumda konuşuluyor. Kendi fikrinizi desteklemiyorsa siyaset destekliyorsa siyaset değil mi.
Diğer adayların hepsi çok daha önce paylaştı bu düşünceyi , o zaman neden paylaşmadin öyleyse.! O zaman bizi ilgilendirmiyordu sanırım. Sürekli kin ve nefretten bahsediyorsun, alimin fikri neyse zikri o dur diyor bir düşünür. Ayrıştıran,otekilestiren dili kullanan sensin. Biz sadece siyaseti başka yerde hap diyoruz. Burası yeri değil. Ama bir cümleye bile tahammül edemeyen ve özürlüden tutta ağzına geleni söyleyen sensin. Troller her yerde, buraya da sizmislar demek ki. Moderatör arkadaşlar daha dikkatli çalışmalı bu dönem bence. Ver mehteri moderator arkadaş, sessiz kalma böyle durumlara. Troller ortalıkta cirit atiyor

Paylaşmak ayrı gerçekçi olması ayrı. Sonuçta görevde opan bir kişinin söylemesi başka görevde olmayan birinin vaat etmesi başka. Ayrıca bakanlar deseydi böyle birşey inanmazdım bu habere. Ancak cumhurbaşkanı söylediği için daha gerçekçi görüyorum. Geçmişe bakılırsa da cumhurbaşkanı söyleyince yerine gelmiş. Yeni bir hak kazanmaya bu kadar yaklaşmak gayet iyi. Kendi tavrınıza baktınız mı hiç? Herkes sizin gibi düşünmek zorunda diil ve sizin tarafınızda olmak zorunda diil. Bu sayfa cumhurbaşkanın ismi geçiyor diye birşeyi engelleyecekse kapatsın gitsin sayfayı. Neyse size laf anlatılmaz. İyisi mi cevap vermeye değmez. Bildiğinizden ötesini ya yalan ya da trol göreceksiniz.

Sizin dışınızda herkes yalan ve herkes trol. Vaat gerçekçi ve olacaksa paylaşırım ve inanırım. Sizin kafanıza göre cumhurbaşkanı yalan söylüyor. O zaman milli eğitim bakanlığının yazdığı yazılar yönetmenliklerde yalan dimi. Neyse uzatmicam. Bu kadar nefreti ne yaparak elde ettin. Neyse kolay gelsin sana. Bu kafayla birbirimizi anlamamız mümkün değildir. 3600 ek ödeme verilirse iğtal edilmesini isteyebilirsiniz. Madem karşısınız.

vaat gerçek olursa ama gerçekten güzel olur. emekliliği bekleyen her okulda en az hiç yoksa 1 tane öğretmen var. onları çarp 113 bin okula hepside varsın emekli olmasın bir kaç sene daha sarkıtma kararı alsın en az bu sene 60 bin emekliye ayrılır demektir buda gençlere yenilere yol açar demek oluyor. işin birde bu yanından bakmak lazım. yeni nesil taze kan genç dinamik beyinler temiz vatanevlatları demektir

12 milyon emekliye ikramiye verildi.2,5 milyon memura da çok kolaylıkla verilebilir.Rusya doğalgazdan 1 milyar dolar geri odeme yapacak.:)

asgari ücretliden vergi alınmayacak, uzman erbaşlar kadroya alınacak v.s v.s yav kardeşim bir de öğretmen için mujde verin.
24 kasımda bir ikramiye olur, erken emeklilik hakkı verilir, toplu ulaşım araçları ücretsiz olur...

Paylaşmak ayrı gerçekçi olması ayrı. Sonuçta görevde opan bir kişinin söylemesi başka görevde olmayan birinin vaat etmesi başka. Ayrıca bakanlar deseydi böyle birşey inanmazdım bu habere. Ancak cumhurbaşkanı söylediği için daha gerçekçi görüyorum. Geçmişe bakılırsa da cumhurbaşkanı söyleyince yerine gelmiş. Yeni bir hak kazanmaya bu kadar yaklaşmak gayet iyi. Kendi tavrınıza baktınız mı hiç? Herkes sizin gibi düşünmek zorunda diil ve sizin tarafınızda olmak zorunda diil. Bu sayfa cumhurbaşkanın ismi geçiyor diye birşeyi engelleyecekse kapatsın gitsin sayfayı. Neyse size laf anlatılmaz. İyisi mi cevap vermeye değmez. Bildiğinizden ötesini ya yalan ya da trol göreceksiniz.

Siz gercekten Recep Tayyip Erdoğan ın meydanlarda söylediklerinin gerçekleştiği konusunda ikna oldunuz mu ? O dedi diye olacak mi kabul ediyorsunuz ? Bunu herhangi birşey konusinda yaftalamak için demiyorum. Sizin inancınız bu mu merak ettim.

Hükümet 15 yıldan sonra ilk kez ciddi bir şekilde seçimi kaybetmekten korkuyor. Yoksa toplu sözleşmelerde sürekli dile getirilen bu mesele halledilmemişken, ekonomik olarak zor günler geçirdiğimiz bu günlerde dile getirilmesi manidardır.

15 temmuzdan sonra, bir süre forumda herkes sus pus olmuştu. Pek anlam veremiyorum bu durumlara...

Geri