Öğretmenlere 550 TL zam müjdesi

Kodla Büyü
Bu zamları gerçekten alsaydık 5,000 lira maşımız olmuştu 2 yılda. Memurlar'da öğretmenlere yüklenmeye başlamışlardır:))

Zaten bütün yıl yatıyorlar... yorumları patlama yapar az sonra. :mrgreen:

bari biz yayınlamayalım güncel kalmasın en son öğretmenler gününde 1 maaş ikramiyesi hikayesine babam ikramiye aldın benide gör dedi zor durumda kaldım ikna edemedim mecbur verdik parayı :) :)

pasha34' Alıntı:
Yapmış oldukları sınavlarla nasıl kariyer belirliyorsa zaten...

Ne kariyeri hocam şu Müdür Yardımcılığı, Müdürlük sınavlarında kim nasıl soruları alıyor ve birileri birilerini nasıl müdür yardımcısı, müdür yapıyorsa bu da öyle olacak...
Hem neden Polislere, Doktorlara ve diğer Memurlara yokta sadece Öğretmenlere var...!

Sendikaların buna karşı tepki koyması lazım...

az önce maaş listesini asmışlar öğretmenler odasına bir baktım memur tam 2157 lira maaş alıyor, o rakamı bizim okulda gören öğretmen neredeyse yok, 2000'in üstünde alanlarda uzman öğretmenler, memur olan arkadaş lisans mezunu falan da değil...

biz o zammı nahıl alırız arkadaşlar( nahıl=nah+nasıl). bu siteye kayıtlı 87378 kişi var bence en azından buradakiler hükümete yönelik 24 kasım öncesi hiçbir açıklama yapmayın ve gölge etmeyin başka ihsan istemem açıklaması yapmalıyız diye düşünüyorum. biz de de hademeler var belediyeden gelen 2720 ve 2920 tl aylıkları

Bu haberi yapan arkadaş ile yüzyüze görüşme talep edeceğim. :verymad:

Her zam haberi ile zam almış olsaydık şu an 4000 ile 5000 arasında maaşımız olurdu.

Haberin içeriğine giridğinizdede 550 tl ye varan zam deniyor. Bu gazetelerde indirim yapan mağazalara döndü.

%70 e varan indirim, 9,90 dan başlayan fiyatlar vs.

Yaw nefret ediyorum artık bu haberlerden, nasıl anlatacağız biz bu millete bu HABER BAŞLIKLARININ gerçeği yansıtmadığını ya. Babam bile bana inanmıyor ne kadar maaş aldığım konusunda. Milliyete yorum yazıyorum yayınlamıyorlar. ORTADA ZAM FELAN YOK. olsa bile herkese değil. :verymad: :verymad: :verymad:

e uzun zaman oldu iki ayda bir zam müjdesi vermeseler olmaz. bunun üzerine birde 24 kasımda alacağımız zam haberleri gelir oh. kimse bilmiyorki biz sadece zammın haberini alıyoruz kendisi yok

vekillerede kariyer sınavı istiyoruz... hatta çoğuna ilköğretim kademesinde SBS ye eşdeğer sınav istiyoruz...

Böyle kariyer sistemi olmaz.Sadece maaş artıyor.Kariyerin sana getirisi başka yok.Ne anlamı var.

pasha34' Alıntı:
Başlığa bakın içeriğe bakın sonucu öğretmenler biliyor ama sadece başlığı görenler öğretmenler yine zam aldı diyecek...
http://siyaset.milliyet.com.tr/ogretmen ... PageSkin=1

almadık mı :)

zam haberleri sıklaştı biz bile inanmaya başlayacağız..

bu haberleri duyan herkes öğretmenler zam aldı zannedecek. baş öğretmen olacak öğretmen sayısı %1 bile etmez, bu ücreti alacaklar yok denecek kadar az olur.

Asgari ücret ne olacak,emekli maaşları ne olacak ? Öğretmenler zaten 2000 TL maaş alıyor,700 TL olan asgari ücret ve 800 TL olan emekli maaşlarından bahsedin birazda.

haberin altındaki yorum :mrgreen:

çevir kazı yanmasın....benzin 5tl tüpgaz 75tl...ştttttttttttttttttt uyuyun

Geri