ÖĞRETMENLERDEN OLUŞAN TİYATROMUZ

Kodla Büyü
İzleyen yok herhalde :( bahçe hortumu konusunda mı paylaşsaydım acaba :D

hazırladığımız oyunu sizinle paylaşmam mı yoksa izleyipte beğenmediğiniz için mi? İzleyip beğenmediyseniz sıkıntı yok görüştür beğenmeyebilirsiniz ancak emek verip hazırlanan bir tiyatro gösterisini burada paylaştım diye diyorsanız üzüldüm...

ben çok beğendim.. komedi. çok başarılı bence. videoyu çeken arkadaş önde durup daha net çekebilseydi keşke.

zeybekd' Alıntı:
hazırladığımız oyunu sizinle paylaşmam mı yoksa izleyipte beğenmediğiniz için mi? İzleyip beğenmediyseniz sıkıntı yok görüştür beğenmeyebilirsiniz ancak emek verip hazırlanan bir tiyatro gösterisini burada paylaştım diye diyorsanız üzüldüm...
izlemeden yorum yapmıştım hocam. Az önce izledim. Güzel bir çalışma olmuş, tebrikler. Bir tavsiye : Bundan sonraki gösterilerinize bir fotoğrafçı çağırın, profesyonel video çekimi yapsın.

müfettiş aliye "ağzını burnunu kırarım" diye yürürken öğretmen "efendin ne yapıyorsunuz, o sizi döver" diyerek engel oluyor..

hocam gerçekten televizyonda izlediğimiz birçok komediden daha başarılı olmuş.

tiyatro yazarı kim.

sonunda götürülen müfettişin aslında eskiden bir öğretmen olduğunu ancak maddi imkansızlıklar, bazı kötü olaylar vb. şeylerden dolayı o hale geldiğini işleyebilir misiniz. en sonda.. öğretmenlerin bazı sorunlarını da sunmuş, dikkat çekmiş olursunuz..

hocam bende devlet tiyatrosuna tiyatronuzu sunmak istediğinize dair başvuruda bulunun. yazın turneye çıkın..

izleyen ve yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim arkadaşlar manisanın gölmarmara ilçesinde sergiledik oyunumuzu perşembe günü "Evlere Şenlik" isimli tiyatromuzu da halka ve öğrencilere oynayacağız.

Bu gösteriyi prof. bir kamera ile çekeceğiz milli eğitime videodaki salona motorlu sahne perdesi taktırdık. Spot ışıklarda yarın takılacak bahanesiye salon tiyatro salonu haline dönüştü :D

Oynadığımız senaryo 3 sayfalık ufak bir skeçti biz doğaçlama yapa yapa bu şekline dönüştürdük beğendiğinize çok sevindim çok teşekkürler arkadaşlar...

Bu da afişiydi :)

Ekli dosyalar

• Sınıftan haller.jpg
    Sınıftan haller.jpg
    412.3 KB · Görüntüleme: 489
muhammet061' Alıntı:
Gönlünüze yüreğinize sağlık hocam çok güzel oynamışsınız. İnş devamı gelir :+1:

Çok sağolun hocam 25-26 Nisanda yeni tiyatro oyunumuz "Evlere Şenlik" sahnede olacak yüklerim onuda

agazi' Alıntı:
çok güzel, çok beğendim ve çok güldüm..

Çok sağolun hocam izlediğiniz ve beğendiğiniz için...

Güzel bir gösteri olmuş hocam,bir zamanlar arkadaşlarımla öğretmenler günü için bunun gibi bir gösteri hazırlamıştık. Çok zahmetli ama bir o kadar da eğlenceli oluyor. Emeğinize sağlık

Geri