öğretmenlerden neferet ediyorum .............

Kodla Büyü
10 Yılım.. artık o kadar rahatım ki, aynı yoğunluk bendede var, ama bi öğretmen gel bi format atıver dediğinde , hallederiz, ne demek diyorum,ama o işlemi tam 10 gün sonra yapıyorum. ama sonuçta yapıyorum... o kadar rahatım ki..

broker_2007' Alıntı:
10 Yılım.. artık o kadar rahatım ki, aynı yoğunluk bendede var, ama bi öğretmen gel bi format atıver dediğinde , hallederiz, ne demek diyorum,ama o işlemi tam 10 gün sonra yapıyorum. ama sonuçta yapıyorum... o kadar rahatım ki..

aynı ben :D

Kıymetli hocam hiiiiç kafana takma ve profesyonel düşün. Nasıl ki sen çocuğunun anlayamadığı bir matematik konusu için okulundaki matematik öğretmeninden ücretsiz yardım isteyemiyorsan, sende bu tür özel (öğretmenlerin ders dışı kullanım bilgisayar veya cihazlarından bahsediyorum) işlerle ilgilenmediğini söyleyeceksin. Küsecekse bırak küssün çünkü elinde sonunda yine küseceği bir durum olacaktır. kafanı takma ve kendini yorma yoksa bu branş 65 yaşına kadar nasıl çekilir :)

broker_2007' Alıntı:
ben gidip format atmıyorum. hocam sen bilgisayar sınıfına getir ben orada atarım diyorum. daha da rahat oluyor

Arkadaşlar hepimiz birbirimiz anlıyoruz yok pireye kzıp deveyi yakma, yok öğretmenlerden nefret etme ne demek isteğimi hepiniz anlıyorsunuz ne bakanlık, ne okul, ne de meslektaşlarımız bize iyi davranıyor herkesin pisliğini temizliyoruz idare, okul, öğretmenler o yüzden ben sadece herkeste olan bir durumu dile getirdim. ben halimden memnun değilim memnun olanlara mutluluk dilerim ne diyem. Ve açıkçası İst Üniv bilgisayar Müh kazandım bu sene dondrdum seneye okuyup MEB den kurtulacağım hepinize meslek hayatınızda kolaylıklar diliyorum.

Çok samimi olduğum arkadaşlar dışında, şunu yapar mısın bunu yapar mısın diyene hallederiz diyorum. Sonra bir hallederiz, iki hallederiz 3. ye zaten gelmiyo daha. Sadece işi düşünce selam verenlerle uğraşmam. İsteyen istediğini desin. Çok da tınn :)

the_korsan' Alıntı:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c3q9wyAoaoQ

Hocam bakın kadın nasılda posta koyuyor.. Yerine göre böyle çıkışlar işi yarar..

10-15 bunumu izlicez hocam hangi sahnesinden bahsediyorsunuz. kaçıncı saniye..

VELİLER DE DAHİL TÜM ÖĞRETMEN CAMİASINDAN BEN DE NEFRET EDİYORUM :verymad:

Öğretmenlerden nefret etmeye başladıysanız idareciliğe ilk adımı atmışsınız demektir.

ozgurel' Alıntı:
zeynelabidin21' Alıntı:
Arkadaşlar 32 derslik bir okulda görev yapmaktayım hemen hemen her sınıfta internet projeksiyon bilgisayar var ve nerdeyse her sınıfta yazıcı var. okulda bir tane optik makina var ösym işleri var web sitesi 2 tane olacak bütün bu yoğunluğun arasında aptal aptal öğrtmenlerin cep telefonu mail sorunu cd açma sorunu ile uğraşıyorum brini geri çevirdiğinde dünyanın en kötü insanı oluyorsun bu mesleği ve bu branşı seçtiğim günün elim krılsaydı da tercih etmeseydim. öss ile 203.176 puanla gittim mal gibi BÖTE okudum al sana sonuç bu. kısaca bütün öğretmenlerden ve bilgisayar öğretmenliğinden nefret ediyorum ....................................
Bu tip zihniyetteki öğretmenlerden de ben nefret ediyorum. Devlet sana bildiklerini öğret diye para veriyor edebiyatı falan yapmayacam merak etme. Ama insaf be kardeşim. Bu kadar sudan sebepler için böyle başlık açılmaz.
Bende nefret falan oluşmadı henüz kimseye fakat sudan sebepler mevzusunda haklısın sanırım.

ben de hocam yazıcım yazdırmıyor neden olabilir gibi salak sorulardan bıktım. sanki bende ilahi bi güç var yazıcıyı olduğum yerde arıza tespiti yapıp cevap vereceğim.

Hocam problemin asıl kaynağı, diğer öğretmenlerin bizleri Fen yada Matematik öğretmeni gibi
düşünmeleri. Bir matematik öğretmenine kendi alanıyla ilgili bir soru sorduğunuzda %99 cevabını alırsınız.
Bir yazıcı yazdırmıyorsa yüz tane, bilgisayar internete girmiyorsa bin tane sebebi olabilir. İşimiz gerçekten zor.
Biz hiç bir alanda uzman olmayan ama herşeyden de belli ölçüde bilgi sahibi olan (olması gereken) insanlarız.
Bol bol sabretmek, biraz da boşvermek lazım.

Ben artık bir çok öğretmenin özel işi için işte formattı şuydu buydu vs.. para istiyorum.. Elbette vermeye yanaşmıyorlar .. Ama daha yanıma gelmiyorlar.. Sadece rehberlik ediyor. Şurdan edinebilirsiniz şöyle indirebilirsiniz.. Şöyle yapabilirsiniz.. :D Tavsiye ederim...

bu beanşda olupda pişmanlık duymayan bir kişiye bile raslamadım.kendiniğ kurtarabilen; çıkış yolu bulabilen bulsun.çünkü bizim branş kadar insan onurunu gururunu küçük düşüren saçma sapan bir bölüm yok.ben bugun 8.sınıflara yine dersimi dinletemedim.bayanım resmen alay konusu oldum artık.notumuz bile yok..ne diyim ...pişmanım bende herkes gibi.....

Geri