Öğretmenler için ek gelir yöntemleri

Kodla Büyü
duzceli81' Alıntı:
developer hocam gayet faydalı bir başlık teşekkürler.

öğretmen olma şansım düşük olsa da bu tarz ek gelirlere ihtiyacım olabilir. maddi açıdan birçok kişi için özel sektör yeterli değil .

velhasılı takip edilesi bir başlık ;)
ağırlık öğretmen olacağı için dikkat çekeceğini düşündüm hocam :)

-Araba alım satım (küçük galericilik)
-Tatlıcı, telefoncu, dönerci (guvenilir elemanın olması şartı ile)
İkinci madde için elemanının güvenilir olması için dolgun ücret vermen gerekir. Suri çalıştırabilirsin.
KISACA PARA TİCARETTE KARDEŞİM..

aliantep27' Alıntı:
İkinci madde için elemanının güvenilir olması için dolgun ücret vermen gerekir. Suri çalıştırabilirsin.
Para internette hocam ...

Arkadaslar bu egitim haberleri sitesi kamualem de adenese reklamlarini goremedim. Boyle sitelerle adenese ye kayit olmak zor mu oluyor? Getirisi nasil olur ? Yukseklerde gozumuz yok damlasa yeter...

paradox99' Alıntı:
Arkadaslar bu egitim haberleri sitesi kamualem de adenese reklamlarini goremedim. Boyle sitelerle adenese ye kayit olmak zor mu oluyor? Getirisi nasil olur ? Yukseklerde gozumuz yok damlasa yeter...
normalde alınabiliyor ama kamualem.com adsense tarafından banlanmış reklam alamaz site yöneticileride başka firmalardan reklam alıyorlar.

developer' Alıntı:
paradox99' Alıntı:
normalde alınabiliyor ama kamualem.com adsense tarafından banlanmış reklam alamaz site yöneticileride başka firmalardan reklam alıyorlar.

Peki banlanma sebebi nedir hocam? Biliyor musun?

paradox99' Alıntı:
developer' Alıntı:
paradox99' Alıntı:

politikalara aykırı reklam yerleşimi hile hurda yani.

developer' Alıntı:
paradox99' Alıntı:
developer' Alıntı:
paradox99' Alıntı:

politikalara aykırı reklam yerleşimi hile hurda yani.

Anladim. Bilerek hile hurda ile işim olmaz ama bilmeden hataya düşersek Allah affetsin :)

Para magazinde, dizide. Televizyonu takip edip dizilerin fragmanlarını, yeni bölümlerini ekleyerek güzel gelirler elde edebilirsiniz. Google News olayı ile payı büyükler yese de onların yediği miktarlarda zaten gözümüz olmadığından normal bir gelir de tatmin edecektir.

Fragmanın, özetin de adsense açısından bi zararı yoktur.

Fragman videolar kanal tarafindan sikayet edilirse adsense ban sebebi olabiliyor.

developer' Alıntı:
aliantep27' Alıntı:
Para internette ise neden satıyorsun tüm slan adlarını 8)

aliantep27' Alıntı:
developer' Alıntı:
aliantep27' Alıntı:
Para internette değilse neden yataş teknosa hepsi burada giib firmalar normal mağzaların yüzlece katı satış yapıyorlar?

bu size herşeyi açıklar.
AAEAAQAAAAAAAAGvAAAAJGNhZjMwY2YzLTA4YTgtNDYzMy1hNDZjLTYzNDlhMDZkNTY5Mg.jpg

developer' Alıntı:
aliantep27' Alıntı:
developer' Alıntı:
aliantep27' Alıntı:
Para internette değilse neden yataş teknosa hepsi burada giib firmalar normal mağzaların yüzlece katı satış yapıyorlar?

bu size herşeyi açıklar.
AAEAAQAAAAAAAAGvAAAAJGNhZjMwY2YzLTA4YTgtNDYzMy1hNDZjLTYzNDlhMDZkNTY5Mg.jpg
Dostum bizler yataş, teknosa gibi firmalar değiliz.
Çalışan öğretmenleriz.
Ben çevremde internet üzerinden ciddi paralar kazanan görmedim.
Ama ilk söylediğim işlerden muazzam para kazanıp zengin öğretmen arkadaşlarım var.
Ayrıca özel dersten 1 yıl içerisinde iyi para kazandım.
Size ancak şu konuda katılırım:
İnternet dışında bir yetim yoktur, ancak elimden bu gelir.

netten para işi biraz da nasip kısmet .
bi site yaptım o kadar uğraştım ama haala istediğim ziyaretçiye ulaşamadım
ben de artık uğraşmıyorum
ama ciddi para kazananı da gördüm
arkadaşım bundan 4 yıl önce ayda 2500 dolar alıyodu abartmıyorum.
kendisi de öğretmendi

joomlaci' Alıntı:
netten para işi biraz da nasip kısmet .
bi site yaptım o kadar uğraştım ama haala istediğim ziyaretçiye ulaşamadım
ben de artık uğraşmıyorum
ama ciddi para kazananı da gördüm
arkadaşım bundan 4 yıl önce ayda 2500 dolar alıyodu abartmıyorum.
kendisi de öğretmendi
2500 ne ya.. sırf reklammı başka getirileride varmıydı?

Ankarada olsam bir oyun stüdyosunda 2 sene bedava çalışırım.Yıpranma payı verilirse 8 senem kalır.Doğru Bulgaristan Crytek.

joomlaci' Alıntı:
sadece reklam hocam başka hiçbirşey yoktu....
hocam özür dilerim lafım size değil ancak genelde bu tarz paylaşımlarda genelde arkadaşım şu kadar kazandı vs. deniyor kendi kazanan yokmu koskaca bilgisayar öğretmenleri forumunda rakip çıkmasın diye site ismi paylaşılmasın ama kendi kazandıklarımızı yazsak

yazin bulgaristanda visota caddesindeki. börek satan 70lik teyzelerin bizden fazla kazandıklarını gordum

Geri