Öğretmenler de Okul Müdürlerini değerlendirsin.

Kodla Büyü

giksali

Site Gezgini
Arkadaşlar change.org da bu konuda bir kampanya başlattım. Siz de bana katılıyorsanız aşağıdaki linke tıklayıp kampanyayı imzalayın ve daha da önemlisi imzadan sonra bunu face ve twitter da paylaşın ki kampanya daha geniş kitlelere ulaşsın.

https://www.change.org/p/t%C3%BCm-%C3%B ... m=copylink

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-07-03-00-39-14-1.png
    Screenshot_2016-07-03-00-39-14-1.png
    41.5 KB · Görüntüleme: 308
Öğretmen arkadaşlar Okul Müdürleri tarafından tamamen subjektif ölçülerle değerlendirmeye tâbi tutulmuştur. Buna karşılık olarak öğretmenlerin de Okul Müdürlerini değerlendirmesi gerekir.

Imzaladim.Nitelikli idarecilerin basa gelmesi icin mutlaka ogretmenlerin görüşlerine basvurulmali. Yoksa işten anlamaz torpilli bir sürü kişiyi başta göreceğiz .Şimdi oldugu gibi..

çok direndim yazmayayım diye ama dayanamadım :)
arkadaşlar okulun yönetimi konusunda tüm sorumluluk müdürde, öğrentemen dersine girer çıkar dünyayı sallamaz, öğretmen rahatını düşünür (bakınız herkes kendi okulu) hal vaziyet böyleyken öğretmenin müdürü değerlendirmesi öğrencinin öğretmeni değerlendirmesine benzer, öğrenci sizi neye göre değerlendirir; espri yapıyormu, bize kızıyormu, notu çok veriyormu vb. birçok saçma kriter.

peki ben size sorayım

böyle bir değerlendirme(öğrencinin kriterleri) doğru olur mu?
öğrencinin öğretmeni değerlendirdiği bir ortamda öğrtmen sınıfa hakim olur mu?

Not : Çarşı herşeye karşı kafasıyla biryere varılmaz, öğretmenin illaki teftiş edilmesi gerekli, müfettişe hayır müdüre hayır bir öneri sunun o zaman. ben şahsen hem not verme hem teftiş yetkisinin müfettişe verilmesi taraftarıyım, objektiflik açısından.

Arkadaş senin sendikan nedir kusura bakmazsan sorabilir miyim çok merak ettim de?

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Re: Ynt: Öğretmenler de Okul Müdürlerini değerlendirsin.

DNA' Alıntı:
Arkadaş senin sendikan nedir kusura bakmazsan sorabilir miyim çok merak ettim de?

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
:mrgreen:

Geri