Öğretmenler Bu Sözlere ÇILDIRACAK! tabiki dinçer den

Kodla Büyü
.................... ..................... .......................... ......................... ............................
.................... ..................... .......................... ......................... ............................

Noktalı yerleri siz uygun kelimelerle doldurun.

Bakanı bu uslübundan dolayı kimse sevmiyor.ama şuda bir gerçekki bütün öğretmenlik mezunlarına devletin iş vermesi teknik olarak mümkün değil.
Ayrıca mebde çalışan kendini geliştirmiş profesyonel öğretmen arkadaşlarımız var ama genelde bu tür kişiler özel sektöre maddiyattan dolayı kaçıyor.

omd' Alıntı:

Noktalı yerleri siz uygun kelimelerle doldurun.

doldurdukkk merak etme hocam...

Kara Kule 61' Alıntı:
Bakanı bu uslübundan dolayı kimse sevmiyor.ama şuda bir gerçekki bütün öğretmenlik mezunlarına devletin iş vermesi teknik olarak mümkün değil.
Ayrıca mebde çalışan kendini geliştirmiş profesyonel öğretmen arkadaşlarımız var ama genelde bu tür kişiler özel sektöre maddiyattan dolayı kaçıyor.

Üslüpten dolayı kişi sevilmez ama olay kendi çalışanına hakaret boyutunda, dilenci muamelesi yapıyor, madem açıkta kalanlar var, her ile bir üniversite yaparken ilk önce neden eğitim fakültesi açıyorlar.?

Devletin iş vermesi mümkün değil doğru diyorsun, KPSS bunun için var ama o KPSS sorularını satanlarda alanlarda aynı kişiler olayı basitleştirmeye gerek yok. Hem sınav yap, hem soruları sızdır, hemde hakaret et oh ne güzel...

Kara kule 61 ailenden atanamayan birileri yok galiba, inşallah olur...

gececi' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:

Üslüpten dolayı kişi sevilmez ama olay kendi çalışanına hakaret boyutunda, dilenci muamelesi yapıyor, madem açıkta kalanlar var, her ile bir üniversite yaparken ilk önce neden eğitim fakültesi açıyorlar.?

Devletin iş vermesi mümkün değil doğru diyorsun, KPSS bunun için var ama o KPSS sorularını satanlarda alanlarda aynı kişiler olayı basitleştirmeye gerek yok. Hem sınav yap, hem soruları sızdır, hemde hakaret et oh ne güzel...

Kara kule 61 ailenden atanamayan birileri yok galiba, inşallah olur...
Malesef var.Kardeşim senin ailenden atanamayan biri varsa inşaallah atanır.Ayrıca kpss sorularını çalanlar ve bu kadar kişinin hakkını yiyenler hakkında yorum bile yapmam, zaten bunu yapanların insanlıkla alakası yoktur.Ve üzerine gidilip mutlaka bunlara hem ceza verilmeli hemde sınavları iptal edilmelidir.

şuan tuzu kuru bakalım keser dönünce ne olacak gerçi bu karakterde birisi o zamanda bi yolunu bulur kıvırmanın i...b...n....e......

Bunları basımıza getirenlere daha çok kufrediyorum. Şimdi bunun söylediklerinde de haklı birşeylerde bulurlar ama ile başlayan cümleler kurarlar. Seviye yerlerde geziyor

ahahahahaaaa :mrgreen: ben de acıdım şimdi bu çocuklara önüne yem atılan öğretmenlerini mi yoksa hortumcu rantçı babalarını mı örnek alsın bu zavallılar..

valla sistem kendi adamlarını yaratır bu adam hala bakan olarak durabiliyorsa bunda en kalabalık kitleye sahip olan biz öğretmenlerinde suçu vardır. herkes hakettiğini yaşıyor maalesef bizde kuruların yanında yanıyoruz

İnsanlar hak edildikleri gibi yönetilirlermiş.Biz hakediyoruz bu tip bakan ve yöneticileri.

Bunca yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim.
Daha özlü sözler söylerdim ama işte o bakan ben öğretmen.......

Tez zamanda Yüce Rabbim o şanı ismi Yüce Yaradan kuluna zulmeden onu aşağılayan böyle yönetici sıfatına haiz tüm insanları alaşağı edip sürünüp yok olduğunu ve Cehennem ateşinde yandığını biz kullarına göstersin.
nasıl ki Musa dua edip karunu yerin dibine soktuysan gözlerinin önünde bu zalimleride yerin dibine soktuğun günleri bize tez zamanda göster. amin

denizlerb' Alıntı:
easytr' Alıntı:
bu sözü gerçekten söyledi ise akim ve bimere şahsen incindiğime dair gerekli ifadeleri yazardım.
gelecek cevap da muhtemelen şöyle olur: "öpeyim de geçsin"

süper :mrgreen: :mrgreen: çöpçüler kralındaki "yazcam ben bunu gazeteye" diyen adam gibi oldu. :) yada sen 147 yi ara sana cevap olarak "sayın bakanımız öğretmenleri çok sevmektedir" diye söylerler :puhaha:

:puhaha: :puhaha: :puhaha:
ne diyim .sapıttım bende saşırdım kaldım... :cry:

Bakanın önceki sözlerini hatırladığımızda bu sözleri söylemiş olacağından şüphem yok.

Kafama takılan memurlar.biz ve ondan alıntı yapan az kullanıcılı siteler dışında hiç bir yerde bu haber yer almıyor.

memurlar.net ile sürekli palavra haberler yayan kamudanhaber.com da yer almaması ilginç

@gececi
küfür ettiği için forumdan uzaklaştırılmış, ilgili mesaj silinmiştir.

meb Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği açıklama yapmış. Bizzat bakan niye açıklamadı acaba :?:
Dinçer öyle bir şey söylememiş, bunların tamamı iftiraymış. İstedikleri kadar gayret etsinler öğretmenlerimizle aramıza nifak sokamayacaklarını görmelidirler. :puhaha:
http://www.memurlar.net/haber/290876/

hiç kimse oy verirken bu unlar hükümete gelirken kötü işler yapsın diye vermez doğru çalışacalkklarınbı düşündükleri için oy verir bu ülkeye yapılan en büyük kötülüklerden birisi de sekiz yıllık eğitimin getirlmesiydi ne oldu

Geri