Öğretmenler Bu Sözlere ÇILDIRACAK! tabiki dinçer den

Kodla Büyü

yuca

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.memurlar.biz/haber/ogretmenl ... 55367.html

(Yanında ki Adana milletvekiline dönerek) “ BEN ÖĞRETMEN OLMAK İSTEYENLERİ EMİNÖNÜ CAMİSİNİN ÖNÜNDE BEKLEYEN GÜVERCİNLERE BENZETİYORUM BEKLİYORLAR Kİ BİRİ ÖNLERİNE YEM ATSINLAR. ALLAHTAN ÇOCUKLARIM MEMUR OLMADILAR”

çok can alıcı konuşuyor valla söyleyecek laf bulamadım :verymad:

Yani ne diyeyim dilim tutuldu. Allah'tan öğretmen olmamış ya da olamamış çocukları.

ben söylediklerinde hakli buluyorum kendisini
böyle halka! böyle hitap!

herkes hakettigi gibi yönetilir

böyle saça böyle tarak. daha fazlasını hakediyoruz biz kimse kusura bakmasın. %50 yle iktidara getirenler burda mümkünse konuşmasın yorumda da bulunmasın

Bunlar Cami Duvarına iyice yaklaştı... Bevletmeleri an meselesi... Rabbim Sidiklerini Durdursun...

agd85' Alıntı:
böyle saça böyle tarak. daha fazlasını hakediyoruz biz kimse kusura bakmasın. %50 yle iktidara getirenler burda mümkünse konuşmasın yorumda da bulunmasın

:alkis: :alkis: başka söze gerek yok

bakanın çizgisi öğretmene bakış açısı belli, başbakanın bakış açısıda malumunuz, ama yinede mazlum olarak görebilirseniz onları, almayalım bari ahlarını :)

ciddi ciddi söylemiş mi? yuh diyorum pes diyorum başka bişey diyemiyorum sinirden ölecem şimdi.... :verymad: :verymad:

yuh daha neler hiç inanılacak gibi değil videosuda vardır o zaman yayınlansın inanalım hiç bir bakan bunu söylemez itibarını olacakları düşünür yine demez haber öylesine yazılmıs haber gibi...

durmak yok savunmaya devam.daha neyi nasıl savunuyorsunuz anlamadım.bundan önce söylenenler yalanmıydı???

bir tane adam bu ak ların vicdanlarının olduğunu bana ispatlasın.... biri köylüyle dalga geçer, biri ananı da al git der, biri köylüyü önünde oynatır, biri memuru küçümser, kamu malını yani halkın malını kendi ceplerine veya akraba-dostlarının ceblerine indirmeleri de cabası... bugüne kadar gelmiş geçmiş bütün hükümetler bence kötüydü bir tana doğru-düzgün bir hükümet sayamam ama bu kadar adaletsiz olanına ben ilk defa tanık oluyorum(öncekilere yaşım çok müsait değil ama internet sağolsun...)

Geri