Öğretmenimizin Şehit Edilmesi Konusunda Bakan Dinçer Ne der?

Kodla Büyü
Okuyacak cocuk saygisiyla edebiyle giyinisiyle derste tavirlariyla bellidir okumayan okumasin arkadas komur bedava,kitap bedava,ogretmen bedava,yemek servis bedava,kalmak yok.sinifta 2 kisi mi gelecek vadediyor 30 kisiyi cope atarim.parasi olan koleje gitsin

Dinçer öğretmenimizin cenaze törenine katılmış . Yaptığı açıklamaya bakarsak suç yine öğretmenlerde. İnsan öldüren canavar öğretmenleri tarafından yeterince sevgi ve şefkatle yetiştirilmemiş.

http://video.memurlar.net/video/6918

Öğretmenlik bitmiştir arkadaslar
Bizim bugün bütün sendikalarla birlikte eylem yapmamız gerekirdi
Ama ölüme ve insanın değersiz olduguna bizleri o kadar çok alıştırdılar ki...

kutsal olmak kolay değil arkadaşlar...
bundan sonra her kurban bayramında inek yerine boğazlanacaz artıkkk...

kutsal olmak kolay değil arkadaşlar...
bundan sonra her kurban bayramında inek yerine boğazlanacaz artıkkk...

Türk eğitim sen başkanı isamil koncuk öğretmenimizin cenazesine katıldı ve yarında çok büyük bir eylem yapacak. ancak öğretmnlerimiz malesef duyarsız sendikayı suçlamaktan ziyade aceba sendikanın eylemlerine ne kadar katılabiliyorsunuz ? iğneyi önce kendimizi batırmamız şart.

öğretmenimiz öldü geriye kalan çocukları öksüz kaldı öldüren çocukta 2 sen sonra serbet kalacak. böyle hukukun içine ........

ama adam gibi devlet olsa bu öğretmenin emekli olanaak ne kadar kazanacaksa öldüren çocuğun ailesinde tazminat talep edilmeli aile çocuğundan sorumlu olacak yada diyecekki ben çocuğumu kontrol edemiyorum deyip devletin bu tür çocuklara el atması şart. bu tür çocuklar ülkemizde çok yarın bu tür olaylar artacak. suçlusuda sendika olacak. hükümetin hiç bir şeyde suçu olmadığı gibi.

öğretmenin düştüğü durum.

Ekli dosyalar

• 564289_278057672311130_1720913416_n.jpg
    564289_278057672311130_1720913416_n.jpg
    55.5 KB · Görüntüleme: 307
Geri