öğretmene darp girişimi

Kodla Büyü

mecura

Aktif Üye
Kaynak
http://www.memurlar.net/haber/233688/
Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde girdikleri ilköğretim okulunun bahçesinden çıkarılan 3 genç, daha sonra okula beraber geldikleri grupla öğretmen, idareci ve polislere saldırdı.

Kırıkhan ilçesindeki Menderes Mahallesi'nde bir ilköğretim okuluna gelen 3 kişi, öğretmenler tarafından bahçeden çıkmaları için uyarıldı.

Yaşları 15 ile 17 arasında değişen 3 kişinin dışarı çıkmaması üzerine bir öğretmen polise ihbarda bulundu.

Okula gelen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri 3 kişiyi ikna ederek okulun bahçesinden çıkardı.

Bahçeden çıkan kişiler, daha sonra, aralarında yetişkinlerin de bulunduğu grupla tekrar okula gelerek, sopalar ve taşlarla bahçede bulunan öğretmen, idareci ve polislere saldırdı.

Güvenlik güçleri, grubun dağılması için havaya uyarı ateşi açtı.

Saldırıyı sürdüren gruptakilerden 38 yaşındaki Hüseyin Kıldı polisin ateş açması sonucu ayağından vurularak yaralandı.

Kıldı'nın yakınları ve mahalle sakinleri, okulun çevresinde toplandı.

Grubun dağılmaması üzerine ekipler, okul çevresi ve mahallelerde güvenlik önlemlerini artırdı

okullar hayat bulacak böylelikle...

bizde sayı fazla olduğu için bunların olması normal diyen zihniyeti kınıyorum.Geçmiş olsun meslektaşlarıma.

Öğretmenlik mesleğini itibarsızlaştırır, sokaktaki serseriyi bile öğretmenden üstün hale getirecek politikalar uygularsan olacağı bu tabi...

valla durum şu an o kadar kötü ki:Anında başınıza herşey gelebilir denetmeni,müdürü,en yakın arkadaşınız bile sizi haksız çıkartır.
En güzeli ben herşey pembe güzel sorun yok gösteriyorum.ödev çok diyene beyefendi haklısınız deyip 1 hafta ödev vermiyorum.Az diyene çekiyorum fotokopiyi veriyorum evde yapsın.Okulda zor birşey varsa bilmiyor anlamıyor gözüküyorum.Herkes nasılsa bedavadan anadolu lisesine girecek. nasılsa herkes zorlanmadan üniversiteye girecek.nasılsa herkes bir şekilde çocuğunu torpille işe yerleştirecek.nasılsa herkes bankadan kredi çekip inadına çocuğunu özel üniversiteye kayıt ettirecek.Bu millet dersaneye göndermek için para bulur ama okulda sizi beğenmezler.Ben artık kendimi fazla yormuyorum okuyan okur okumayan işadamı olur zengin olur.Olaylara bakış açınızı değiştirin.

Buzkırıcı' Alıntı:
valla durum şu an o kadar kötü ki:Anında başınıza herşey gelebilir denetmeni,müdürü,en yakın arkadaşınız bile sizi haksız çıkartır.
En güzeli ben herşey pembe güzel sorun yok gösteriyorum.ödev çok diyene beyefendi haklısınız deyip 1 hafta ödev vermiyorum.Az diyene çekiyorum fotokopiyi veriyorum evde yapsın.Okulda zor birşey varsa bilmiyor anlamıyor gözüküyorum.Herkes nasılsa bedavadan anadolu lisesine girecek. nasılsa herkes zorlanmadan üniversiteye girecek.nasılsa herkes bir şekilde çocuğunu torpille işe yerleştirecek.nasılsa herkes bankadan kredi çekip inadına çocuğunu özel üniversiteye kayıt ettirecek.Bu millet dersaneye göndermek için para bulur ama okulda sizi beğenmezler.Ben artık kendimi fazla yormuyorum okuyan okur okumayan işadamı olur zengin olur.Olaylara bakış açınızı değiştirin.

Doğru :alkis:

polise bile saldırma cesaretini bulduktan sonra öğretmeninde doktorunda dayak yemesi doğal geliyor artık. Ne günlere kaldık yarabbim önceden polise saldırmak cesaret isterdi. Allah sonumuzu hayretsin diyorum başka da bişey diyemiyorum.

bunlar sadece duyulan haberler. Benim ev arkadaşım okulda okumayan biri okulda geziyor diye okuldan dışarı atıyor. Aksam okul çıkışında dışarı attığı çocuk arkadan sopayla kafasına vuruyor kaçıyor. Dikiş felan attılar ne kadar yansıdıki. Neler oluyor neler bide üstüne üstelik dava açılıyor arkadaşıma.. Var mı böyle bir anlayış...

Oldu mu şimdi sevgili öğretmenim, oldu mu? O okulu basan veliler üzüldü senin haberin var mı? Üzülmeseler taş ve sopalarla saldırırlar mıydı? Taş mı atıyorlar? Siz de gül atın onlara. Sopa çekerlerse şefkatle sırtınızı dönün. Size yakışan budur. Lütfen velilerimizi üzmeyelim. Hem hani okullar hayat olacaktı. O velileri şimdiye kadar barbekü partisine çağırmadıysanız ayıp etmişsiniz. Hadi yarın gidin dayak yemediniz diye özür dileyin öpün o velilerin elini.

Alıntıdır.

ozanturk' Alıntı:
istiklal mahkemeleri kurulmalı ve memlekete idam cezası getirilmeli.

bazı şeri kanunlarda olmalı.dört duvar arasında besleyip sonra affederek çıkarmak suçları daha da arttırıyor.hırsızın elini kes.adam öldüreni idam et.bak bakalım kaç kişi cesaret ediyor sonra.gerçi pkk başını asamadık.kısacası çekeceğiz böyle şeyleri.

Geri