öğretmen şifresi ne işe yarıyor?

Kodla Büyü

fatma

Site Gezgini
diğer konularda geçtimi bilmiyorum ama inceledim göremedim.
benim anlamadığım birşey var. öğretmenlere şifre verdik ama bunu kullanabileceğim herhangi bir ekran çıkmadı karşıma. yükledim bilgisayara programı, öğretmen ve sınıf atadım, ama başta okul kodu ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra hangi sınıfı seçersem seçeyim şifre sormadan giriyor. acaba benmi hata yaptım annamadım? yoksa bu şifreyi laf olsun diye mi koyduruyorlar?

arkadaslar, okul dyned formatoru disindaki ogretmenler records manager a "okul kodu" ve "grup sifresi" ** ile girecekler. sinif listesi geldiginde de kendi siniflarini acmak istediklerinde ogretmen $ifresi soruluyor. ogretmenlere yonetici $ifresini vermemeniz gerekiyor. guvenmediginiz icin degil, sagi solu kari$tirip ayarlari bozmasinlar diye.

** gurp sifresi nasil alinir? derseniz... yonetici $ifresi ile girdiginizde sifre ekranina geldiginizde noktali olarak gorulen grup $ifresini istediginiz bir $ifre ile degi$tirdiniz an almi$ oluyorsunuz.

budur.

Re:

eusebiodelaparma' Alıntı:
arkadaslar, okul dyned formatoru disindaki ogretmenler records manager a "okul kodu" ve "grup sifresi" ** ile girecekler. sinif listesi geldiginde de kendi siniflarini acmak istediklerinde ogretmen $ifresi soruluyor. ogretmenlere yonetici $ifresini vermemeniz gerekiyor. guvenmediginiz icin degil, sagi solu kari$tirip ayarlari bozmasinlar diye.

** gurp sifresi nasil alinir? derseniz... yonetici $ifresi ile girdiginizde sifre ekranina geldiginizde noktali olarak gorulen grup $ifresini istediginiz bir $ifre ile degi$tirdiniz an almi$ oluyorsunuz.

budur.

verdiğiniz bilgilerin üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala faydası dokunmakta. Teşekkürler.

Re:

eusebiodelaparma' Alıntı:

budur.

O kadar araştırdım, inceledim, bulamadım. Sonunda burada buldum. Fayda varsa formatöre bilgisayarbilisim.net'ten var gerçekten :) Teşekkürler "eusebiodelaparma" :++:

Geri