öğretmen öğrencisi tarafından bıçaklandı ağır yaralı

Kodla Büyü

pc555

Aktif Üye
İzmir'de bir öğretmen öğrencisi tarafından bıçaklandı

İzmir'de bir öğretmenin, öğrencisi tarafından bıçaklandığı iddia edildi. Ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan 40 yaşındaki Sevilay Durukan ameliyata alındı. Zanlı 8. sınıf öğrencisi H.K.'nin, Durukan'ı daha önce de tehdit ettiği öne sürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. ..
Allah yardımcısı olsun inşallah böyle haberler duymayız artık

Maalesef o meslektaşımız kurtarılamamış , hayatını kaybetmiş.
http://www.memurlar.net/haber/288831/

Öğretmenliği bu kadar ayaklar altını alıp, zorunlu eğitim adı altında iti-kopuğu okullara dolduranları Allah-ü Teala bildiği gibi yapsın.
Şu an liseler de zorunlu oldu. Artık ortaokulu bitirenler direk açık liseye kayıt olamıyor. Örgün eğitime devam edip 2 yıl sınıfta kaldığı takdirde açık liseye gidebiliyorlar. İlköğretim 8 öğrencisi bile öğretmen öldürürken lisedekiler daha beterini yapıyor. Meb her zamanki gibi seyrediyor.

Arkadaşlar ne yazık ki bu öğretmenimiz hayata tutunamadı ve Hakk'ın rahmetine kavuştu.
Ben tepki olarak yarın siyah kravat takıp ve siyah gömlek giyeceğim. "Veliyi üzeni bende üzerim" zihniyeti işte öğretmenleri böyle durumlara sokabiliyor. Öğretmenimizin 2 tanede çocuğu varmış...
Haber Link: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21558911.asp

Bu her öğretmenin başına gelebilir. Öğretmenlik mesleğini öyle bir zamanda yapıyoruz ki ne can güvenliğimiz var ne de ruh sağlığımız kaldı.
Bu mesleği ayaklar altına alanların Allah cezasını versin!

eğitim yerler altında...terör heryerde...gel de bu ülkeden hayır bekle...

Allah belasını versin böyle öğrencinin de, Eğitimi bu derece ayaklar altına alan Şerefsizlerin de... Rabbim bizi işinin ehli olmayan, dar görüşlü, geri zekalı Yöneticilerden kurtarsın İnşallah... Öğretmenimizin de mekanı cennet olsun inşallah...

sen öğretmenleri hiç koruma sahip çıkma böyle bakanlık mı olur ya...Üstüne üstlük alo 147 şikayet hattı aç. Öğretmenlik saygınlığı yerle bir edildi bakanımız sevinsin

Tüm eğtim sendikaları, dernekler, sivil toplum kuruluşları ortak bir karar alsada pasif olarak da olsa tepkimizi göstersek.

Örnek bir siyah kravat, siyah gömlek, siyah takım elbise, siyah bir şal vs.

Geri