öğretmen kimlik kartı programı

Kodla Büyü

bundara79

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar merhaba ...kullandığımız öğretmen kimlikkartlarını bilgisayardan yazabileceğim bir excel veya başka formatta yazılmış bi program var mı elinizde.. :D

Hocam belgede sahtecilik büyük bir suçtur... Meb Personel Kimlik Kartı çıkartmak istiyorsan, okulunda başvuru formunu doldur İl Mem'e git ve kimliğini al...
Bu arada "baran1512" nickli arkadaş neye tşk etmiş onu da anlayamadım...

Meb personel kimlik kartlarını boş olarak okula gmnderiyor.Siz dolduruyorsunuz.İlçe Mem e soğuk mühür yaptırıpfotokopisini çekip,il Mem e gönderiyosunuz.Gördüğünüz gibi İl Mem kılını bile kıpırdatmıyor.Arkadaş Şablon aramakta haklı yani..

Arkadaş yeni baskıyı sormamış sanırım.sadece boş kimlik kartlarına isim soyisim gibi bilgileri yazmayı sormuş sanırım.

Ben de kendim basmıştım kendi kartımı , kimlik kartları boş olarak geliyor MEB'den siz de daktilo vs artık ne varsa elinizde onula dolduruyorsunuz. Sonra işte soğuk mühür vs..

Ben baskı yaparken kimlik kartlarının fotokopisini çekip , kartı da trayıp worde atmıştım oradan deneme yanılma ile hizalamasını ayarlamıştım. Lazerde çok da güzel yazmıştım :)

Hocamın isteği yanlış anlaşılmış galiba. Dün bize gelen bir yazıda tüm Meb personelinin kimlik kartları değişeceği yazıyor. Bunun için bir form gonderilmiş. Arkadaşımız bu formun matbusunu arıyor galiba

rusensahin' Alıntı:
Hocam belgede sahtecilik büyük bir suçtur... Meb Personel Kimlik Kartı çıkartmak istiyorsan, okulunda başvuru formunu doldur İl Mem'e git ve kimliğini al...
Hocam imzanızdaki Telekom reklamını görünce doğrusu kınamıştım. Adama bak ya telekomun reklamını koymuş diye. :D
Ama içindeki yazılara dikkat edince fikrim değişti katılıyorum aynen :)
Bu arada kimlik kartı şablonu isteyebilir. Herkes kendisi oluşturuyor artık. MEM ilgilenmiyor bu konuda.

mystreous' Alıntı:
rusensahin' Alıntı:
Hocam imzanızdaki Telekom reklamını görünce doğrusu kınamıştım. Adama bak ya telekomun reklamını koymuş diye. :D
Ama içindeki yazılara dikkat edince fikrim değişti katılıyorum aynen :)
Bu arada kimlik kartı şablonu isteyebilir. Herkes kendisi oluşturuyor artık. MEM ilgilenmiyor bu konuda.
katılıyorum size hocam.ttnet için.

hocam corelde hazırladığım sayfa düzenini ekledim. kağıt beslemesini yaparken kağıt küçük geldiğinden kimliğin alt kısmına arkasından kağıt bantlayıp ele besleme yapın. yoksa kimlik içinde kalıyor. kolay gelsin

Re:

latcakir' Alıntı:
hocam corelde hazırladığım sayfa düzenini ekledim. kağıt beslemesini yaparken kağıt küçük geldiğinden kimliğin alt kısmına arkasından kağıt bantlayıp ele besleme yapın. yoksa kimlik içinde kalıyor. kolay gelsin
ek deki dosyanın yolu çalışmıyor arkadaşlar.Elinde olan varsa gönderirse sevinirim.

linkte hata var. dosya ismindeki türkçe karakterlenden de kaynaklanıyor olabilir

Anlamadığı programı ne yapacaksınız?
Doğrudan İl Milli Eğitim Özlüğe gidiyorsunuz. 2 fotograf (ve sanırım 2,5 veya 5 TL) ve 20-25 dakikada herşey hazır. Bu sürenin içinde soğuk damga öncesi bir kırtiyeye gidip kimliği pvc kaplatmanız ve binaya geri dönmeniz dahildir.

Soğuk damga olmassa o kimilk bir işe yaramaz.

İlla şablon arayacaksanız bir arkadaşınızdan personel kartını bir dakika ödünç alıp taayıcıdan geçirin. Excel de aynı taarımı yaparsınız.

UMARIM İŞİNİZE YARAR:::::::::::::::

Ekli dosyalar

• OOK_Personel_Kimlik_Karti_Hazirlama_Programi_v7.rar
    45.7 KB · Görüntüleme: 4,432
hasan' Alıntı:
Doğrudan İl Milli Eğitim Özlüğe gidiyorsunuz. 2 fotograf (ve sanırım 2,5 veya 5 TL) ve 20-25 dakikada herşey hazır. Bu sürenin içinde soğuk damga öncesi bir kırtiyeye gidip kimliği pvc kaplatmanız ve binaya geri dönmeniz dahildir.

İlla şablon arayacaksanız bir arkadaşınızdan personel kartını bir dakika ödünç alıp taayıcıdan geçirin. Excel de aynı taarımı yaparsınız.
AKIL VERDİĞİN İÇİN SAĞOL AMA BEN BU ŞEKİLDE PERSONEL KİMLİK KARTI ALALI ÇOK OLDU...ANALAMADAN YORUM YAPMAYIN YENİ BAŞLIK AÇTIM "ÖĞRENCİ KİMLİK KARTI YAPMA"" DİYE FAKAT BURADA LİNKTE VERİLEN PROGRAMI MODİFİYE EDİP""" ÖĞRENCİ KİMLİK KARTI BASACAĞIZ"".....AMACIMIZ BU GÜLÜM...
ÖĞRETMEN DEGİL .....

YAŞAR' Alıntı:
hasan' Alıntı:

AKIL VERDİĞİN İÇİN SAĞOL AMA BEN BU ŞEKİLDE PERSONEL KİMLİK KARTI ALALI ÇOK OLDU...ANALAMADAN YORUM YAPMAYIN YENİ BAŞLIK AÇTIM "ÖĞRENCİ KİMLİK KARTI YAPMA"" DİYE FAKAT BURADA LİNKTE VERİLEN PROGRAMI MODİFİYE EDİP""" ÖĞRENCİ KİMLİK KARTI BASACAĞIZ"".....AMACIMIZ BU GÜLÜM...
ÖĞRETMEN DEGİL .....
Bence sen BÜYÜK HARFLE yorum yapacağına önce ne istediğini doğru düzgün anlatsaydın. Konu öğretmen kimliği sen öğrenci kimliği yapacağım, konu açmıştım diyorsun. Yorum yazan arkadaşların medyumluk yeteneği yok sanırım. Lütfen üslubunuzu biraz yumuşatın. İnsanlar size yardım etmeye çalışıyor.

evet öğrenci için kimlik veya yaka kartı hazırlama programı olsa bana da lazım.

YAŞAR' Alıntı:
hasan' Alıntı:

ÖĞRETMEN DEGİL .....
Özür dilerim, Öğrenci kelimesini öğretmen diye okumuşum herhalde..

güzel bi çalışma bende iş yerim için kullanıcakdım ama üstteki resimleri ve ismi değiştiremiyorum sayfa koruma şifresi nedir acaba paylaşabilirmisiniz

Arkadaşlar meb personel kimlik kartı yazım programı bilgisi olan varmı.Bana İlçe mebden yazma görevi verdiler::

ertancan27' Alıntı:
güzel bi çalışma bende iş yerim için kullanıcakdım ama üstteki resimleri ve ismi değiştiremiyorum sayfa koruma şifresi nedir acaba paylaşabilirmisiniz
Şifreyi paylaşırsanız bizde kullanabiliriz.

Geri