Öğretmen bilgisayarı projeksiyon makinesini görmüyor..

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar projeksiyon görüntü kablosunu öğrenci bilgisayarına takınca görüntü oluşuyor ama öğretmen bilgisayarına takınca hiç bir hareket yok..
bilgisayarda ekran kartı arızası yok kablolarda da bişey yok.. sorun ne olabilir? :eek:

çözünürlüğü düşürüp denediniz mi? bazı projeksiyon makineleri yüksek çözünürlükleri desteklemiyor da.

tavsiyem 800x600 çözünürlükte takıp bilgisayarı yeniden başlatmanız.

olmazsa ekran kartının denetim ayarlarından göstermeyi deneyebilirsiniz.

Evet bugün benim de başıma geldi çözünürlüğü düşürüp tekrar deneyin çözülüyor hocam sorun

çok teşekkür ederim aklıma gelmedi bi türlü daha önce başıma gelmişti ama nedense unuttum.. bu bilgisayarlar beyin hücrelerimizi yok etti arkadaş

only61' Alıntı:
çok teşekkür ederim aklıma gelmedi bi türlü daha önce başıma gelmişti ama nedense unuttum.. bu bilgisayarlar beyin hücrelerimizi yok etti arkadaş

hocam o zaman benim gibi 10 yıldır bilgisayarla uğraşan birinin hali ne olurdu siz düşünün :))

imsiyat' Alıntı:
only61' Alıntı:

hocam o zaman benim gibi 10 yıldır bilgisayarla uğraşan birinin hali ne olurdu siz düşünün :))

felç :))

Geri