öğretmen bilgisayarı öğrenci bilgisayarklarını görmüyor.

Kodla Büyü

fernandito

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ana makine deki net support öğrenci bilgisayarlarından 3 tanesini görüyor ama diğerlerini görmüyor, neden olabilir acaba?

aynı çalışma grubundalar mı hocam.
birde program açıldıktan sonra öğrenci otomatik ip den çıkıp elle ip verirse yada elle verilmiş bir ip adresinde değişiklik yaparsa programda gözükmüyor.

aynı çalışma grubundalar hocam, zaten aynı imajdan yükledim pclere windowsu iplerini de manuel verdim.

Bilgisayarların adları farklı mı? Birde Eset vs. bazı programlar engelliyor...

sayın hocam sen makınanın ıp numarasını degıstırsende ılk kurulumdakı(ımajdakı)ıp numarası netsupport prog halen aynı duruyor bu yuzden google netsupport ıp degıstırme yazıp hatayı gıderırsen duzelır

Arkadaşlar, programı indirip kendi bilgisayarıma kurdum fakat programı ilk çalıştırdığımda ağ seçiyorum, bilgisayarları listeliyor. ( bilgisayarların isimlerini ve kullanıcı hesaplarını farklı yaptım. Guess hesabını açtım) Pclerde parola yok önceki sayfaları tek tek okudum ağ kaynağına bağlan penceresi çıkarsa xp de parola kapatması gerekiyor Ağ bağlantılarımdan kimlik doğrulama kısmından IEEE doğrulamasını kaldır, bilgisayar bilgisi kullanılabilir olduğunda doğrulama yapı kaldır, güvenlik duvarını kapat şeklinde bilgiler vardı arkadaşların paylaştığı. Onları da yaptım ama sonuç hala hüsran :(
Bir de ağ bağlantılarımda çalışma grubu bilgisayarlarını göster kısmında hepsini görebiliyorum ama çift tıkladığımda erişilemez, bu ağ kaynağını kullanma izniniz olmayabilir, ağ yolu bulunamadı hatasını alıyorum.
Lütfen yardım ediinnn

Geri