öğretmen bilgisayarı exper

Kodla Büyü

sintanagitar

Site Gezgini

ARKADAŞLAR BENİM LABDAKİ EXPER MARKA ÖĞRETMEN BİLGİSAYARININ GÜVENLİK KARTINA CTRL HOME İLE GİREMİYORUM ACABA BAŞKA NASIL GİREBİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

HOCAM CTRL+g YE bastığında yönetici şifresi istemesi lazım ordan devre dışı bırakabiliyorsun

biostan boot ayarlarından önce güvenlik kartını ilk sıraya getir...yani 1.sıradan boot olsun güvenlik kartı...daha sonra CTRL+HOME tuşu ile girebilirsin ayarlar sayfasına.

hah ben de öle yapayım dedim ama biosta güvenlik kartı gözükmüyor

ama bilg.açılırkem güvenlik kartı menüsü ekrana geliyor ama hangi tuşa bassam bilg.kilitlenmiş gibş ses çıkarıyor müdahale edemiyorum

güvenlik kartı menüsü geliyorsa CTRL+HOME tuşları ile girebilmen lazım..ses çıkarması şifre ekranını açmasından olmasın..şifre ekranını açtıktan sonra tekrar tekrar basılırsa CTRL+HOME tuşlarına yanlış yapmış gibi ses çıkarıyor...şifre:12345678....başka bir sorunsa daha açık belirtirsen belki yardımcı oluruz..

arkadaşım güvenlik kartını çıkarıp takmışsın herhalde eğer öle yaptıysan güvenlik kartını tekrar çıkar bilgisayarı yeniden başlat c: içinde driver diye bi klasör var ondan güvenlik kartının driveri var onu tekrar kurup güvenlik kartını tekrar aynı slota tak başlat
eğer olmazsa bende o makinalarda güvenlik kartı ve bios ayarları ile ilgili döküman vardı
atarım

Benimde bir problemim var; okuldaki bilgisayar labaratuarına YönSis'ten temin edilen PC ler konmuş, daha sonra kapanan bir kurumdan gelen KeySmart PC ler eklenmiş. Bu KeySmart PC lerde Güvenlik kartı yok. Ben bu PC lere güvenlik kartını nasıl ekleyebilirim?

Ben aslında önce PC yi açtım, driver ı kurdum, yeniden başlatırken Güvenlik Kartını taktım ama PC açılmadı. Hata verdi. Çözümü nasıl olur? Anlatacak ve bilen birisi var mı?

Mevlana o dökumanları gönderir misin bu konuda bir çok kişinin sorunu var.Bende de exper bilgisayarlarda güvenlik kartı devre dışı iş yapmıyor. Ctrl+Home bastığımızda şifre ekranı geliyor ama farketmiyor direkt girsek bile aktif değil. Aktif etmek istiyorum biostan girip ilk sıraya getirirsek aktif olur mu? Kartı çıkarmak lazımsa garantileri devam ediyor. Kartı çıkarmadan nasıl helledebiliriz teşekkürler...

Kusura bakmayın gönder dediğimde sayfa görüntülenemiyor çıkıyordu onun için bi kaç defa olmuş, özür... :oops: :oops: :oops:

arkadaşlar benim bilgisayar hala garanti kapsamında

yani bir müdahalem olmadı

açılır açılmaz güvenlik kartı menüsü de geliyor çok normal

ama ctrl+g veya ctrl+hom e vey ne yaparsam biiiiiippp sesi geliyor

ve ne şifre ekranı ne harhangi bir menü açılıyor

direkt windows açılıyor

Geri