Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

öğretmen bilgisayarı exper(yardımmmm)

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında sintanagitar tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. sintanagitar

sintanagitar Site Gezgini

arkadaşlar bilgisayar ctrl+home ile güvenlik kartı menüsüne girmediğinden kasayı açıp güvenlik kartını çıkarayım dedim fakat kasayı açtığımda içinde güvenlik kartı yoktu.güvenlik kartı olmamasına rağmen bilgisayar her yeniden başladığında yüklenilen herşey silinior yardım ederseniz sevinirimmmm

2. yagmurlu

yagmurlu Üye

güvenlik kartı yoksa deepfreez gibi programlar var öyle bir şey olabilir ama onlarda da şifreye ihtiyaç var kolay gelsin

3. sintanagitar

sintanagitar Site Gezgini

deep freeze de yok baktım bilgisayaeda öyle bi program görünümüo.

4. volkiavcioglu

volkiavcioglu Üye

cihaz exper ise ve btsdeyse kesinlikle güvenlik kartı vardır. ve sis bulamamışsınızdır. olmadı ghostlayın anlaşılır.

5. galaimera

galaimera Üye

güvenlik kartı var ama onu bilgisayara tanıtmamışlardır.ben çoku güvenlik kartlarını çıkardım.çünkü sorun yapmaya başladılar

6. muratdeniz

muratdeniz Üye

kartı bulamaışsınızdır.

Muhtemelen kart kaldırılmadan sökülmüştür.Siz başka bir makinenin kartını ona takıp yeniden yükleyin, yazılımı kaldırıp kartı öyle sökün makineden.

7. sedom

sedom Seçkin Üye Seçkin Üye

AYnı sorun bendede vardı.Benden önceki arkadaş Donanımı kaldırmadan Sökmüştü.Bende Yaniden Takıp Kaldırdım.Bi zararı Yok ama Dosyaları kaydetmeme durumu garip.Donanım yoksa nasıl oluyorda kaydetmiyor düşündürücü.Görmek Gerek:)

8. mevlana

mevlana Site Gezgini

arkadaşım bios bi resetle bios pilini çıkar aç makinayı veya bios pili yakınlarında jumperlar vardır onunla biosu geri alırsan sorunun düzelir

9. unforgiven55

unforgiven55 Seçkin Üye Seçkin Üye

pcl yuvasında takılıdır önce oralara bakın yok ise mevlana arkadasın dedikleri kesinlikle yapılmalı...

10. serhatdemir

serhatdemir Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam bende geçen gün açtım pcı yuvasına takılan küçük bir kart. Eğer deepfreeze tarzıda bir program yoksa mutlaka güvenlik kartındandır. Başlangıçta üç kısa bip sesi var mı? eğer varsa kartı çıkarıp tekrar takın benim ki öyle düzeldi.

11. faruk65

faruk65 Üye

Hocam aynı öğretmen bilgisayarından bizim okuldada var.İlk açılışta ben korumayı pasif bıraktım her hangi bir sorun olmadı. Geçen hafta format atacaktım bende koruma kartını aradım yoktu.Format attım herhangi bir sorun yok.

12. mkenan

mkenan Aktif Üye

Bazı Exper Öğretmen Pc lerinde güvenlik kartı ayrı bir kart değil de ethernet kartı ile tümleşik. Ethernet kartında yer alan bi entegre bu işi görüyor. Ama kaldırmanızı tavsiye etmem. Tekrar kurulumunda lisans seri numarası istiyor. Bu numarayı ne exper verebildi ne de kartın thalatçısı verebildi. Kurulum cdsinde kart üzerindeki serial noyu istiyor ama giriş yaptığınızda kabul etmiyor. İthalatçı ise kartın satıldığında kutusunun üzerinde verildiğini tekrar verirlerse lisans ücreti almaları gerektiğini söylüyorlar. Exper ise her seferinde talebi kaydedip en kısa zamanda size döneceğiz diyor...

13. vikvik

vikvik Seçkin Üye Seçkin Üye

bende açılışta bip sesi yok ama yüklediğim herşey siliniyor.kASAyı açamıyorum garanti süresi dolmamış zaten açmak istemiyorum güvenlik kartını denetim masasından mı kaldırıcaz?

14. uwe

uwe Aktif Üye

Arkadaşlar bu 3 bip sesini kesme imkanımız var mı?

15. zambak01

zambak01 Üye

güvenlik kartı ile ilgili pencere bilgisayar açıkken ctrl+alt+home ile de açılabiliyo bazen, şifre 12345678

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal