Öğretim Programı Öğretmen ve Akademisyen Görüş Formu Anketi

Kodla Büyü

TR61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Öğretim programları yenilenecekmiş. Çorbada tuzumuz olur belki?

Bakanlığın sitesinde veya Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanlığının sayfasında böyle bir araştırmadan bahsetmiyor. Bu anket daha çok bir YL tezi için hazırlanmış gibi... Bakın öyle olduğunu söylemiyorum, sadece ona benzediğini söylüyorum. Zaten öyle olamaz da, öyle olsa bu kadar insanı aptal yerine koymaya çalışmak gibi olurdu.
Neyse, ondan sonra ince ince doğranmış soğanlarımızı tavaya atıyoruz, pembeleşinceye kadar pişiriyoruz...

giryan' Alıntı:
Bakanlığın sitesinde veya Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanlığının sayfasında böyle bir araştırmadan bahsetmiyor. Bu anket daha çok bir YL tezi için hazırlanmış gibi... Bakın öyle olduğunu söylemiyorum, sadece ona benzediğini söylüyorum. Zaten öyle olamaz da, öyle olsa bu kadar insanı aptal yerine koymaya çalışmak gibi olurdu.
Neyse, ondan sonra ince ince doğranmış soğanlarımızı tavaya atıyoruz, pembeleşinceye kadar pişiriyoruz...
:+1:

öğretim programı diyor bilişim teknolojilerini seçiyorsun lise çıkıyor ders yok araştırmamı var. Ortaokul olsaydı bari :D

Anket bakanlık adına paylaşılmış arkadaşlar. Ama çok acemice hazırlanmış maalesef. O kadar öğretmenden bu yöntemle nasıl bilgi alıp değerlendirecekler çok merak ediyorum.

Öğretim programının değişmesi gerekiyor ama anlaşılan yapılan anketlerin bir etkisi olmamakla birlikte konuşulan şu yeni kodlama ile ilgili ders konusunda (ders materyalleri vs.) Bakanlığın bilişim teknolojileri adına herhangi bir şey yapmadığı ortada maalesef. :-1:

Geri