öğretim becerileri

Kodla Büyü
ebfo hocam sizin baya bu konuda bilginiz var. pwki windowsdan soru geliyormu.

bu arada sınıf öğretmenleri girebiliyomu.bide programlamadan soru çıkıyomu. biraz fazla oldum galiba :D

bildiğim kadarıyla sınıf öğretmenleride girebiliyor ve programlamadan soru çıkmıyor. başarılar arkadaşlar

belli alanalar göre dağılan sorular... öncelikle 100 temel sorudan sonra geriye kalan uzamanlık alanına göre değişiyor
isteyen işletim sistemlerinden isteyen grafif tasarımda vs 40 beceri eğitim için sorular sorulur.

evet sadece btt den çıkacak sorular uzmanlık yok

ceml hocam bu eskileri eleme operasyonu gibi nedersin

Torpile hayır

ucu açık bir ibare bu öğretim becerileri.anlaşılan teknoloji eğitime adapte etme süreciyle alakalı sorular olma olasılığı yüksek.

mahcalis' Alıntı:
Öğretim becerileri (DW,FIREWORKS,FLASH,PIREMIERE) lerin ders alanlarında uygulanması demektir.
hocam eminmisin? benim aklıma bu gelmiyor.varsa örnek soru varmı* yada bu konu ile tam anlamıyla bilgisi olan varmı?

mahcalis' Alıntı:
Öğretim becerileri (DW,FIREWORKS,FLASH,PIREMIERE) lerin ders alanlarında uygulanması demektir.

hocam bu yazdıklarınız yazarlık yazılımları olarak geçiyor du. kesin bir bilgisi olan lütfen bilgilendirsin. birde tavsiyede bulunayım ne olur olmaz eğitim bilimleri ile ilgili kpss ye yönelik kitapçıklar var eğer öğretim becerileri diye eğtim bilimlerinden çıkarsa faydalı olabilir.

RoboTek' Alıntı:
arkadaşlar bu sınav milli eğitim müdürlükleri için herhalde...ben 2006 da girdim şu an okul formatörüyüm aldığımız sertifikada bilişim tek formatör öğretmeni yazıyor...sınıf öğrt. olup girecek var mı?saygılar...
evet mili eğitim müdürlüğünde çalışmak için isterseniz sınava girebilirsiniz yoksa normal okul formatörlük görevinizi yapacaksınız.sınıf öğretmeni dahil tüm 4 yılllık üniversite mezunları girebilir.hepimize başarılar...

RoboTek' Alıntı:
arkadaşlar bu sınav milli eğitim müdürlükleri için herhalde...ben 2006 da girdim şu an okul formatörüyüm aldığımız sertifikada bilişim tek formatör öğretmeni yazıyor...sınıf öğrt. olup girecek var mı?saygılar...
evet mili eğitim müdürlüğünde çalışmak için isterseniz sınava girebilirsiniz yoksa normal okul formatörlük görevinizi yapacaksınız.sınıf öğretmeni dahil tüm 4 yılllık üniversite mezunları girebilir.hepimize başarılar...

slm bende formatörlük sınavına gircem fakat bu konuda çok bilgim yok bilişim teknolojileri temelleri (A plus seviyesinde)ile öğretim becerileri konusunda 140 soru çıkacakmış..bişilim teknolojileri derken proğramlardanmı bahsediliyo pek anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar bu konu hala muammada kalmış. öğretim becerileri konu alanı nedir?
yöntem ve teknikler mi acaba.
yine pavlov, erikson falan sorarlarsa kafayı yerim.
bu konuda bilgisi olan arkadaşlaryok mu gerçekten sınav zamanı geldi çattı
neredeyse

ben eğitek e sorddum, onlaar da net bir cevap vermediler. yyalnızca eğitim bilimleri olabileceğini söylediler... :( :(

Geri