Öğrencimin beni şaşırtan PAİNT çalışması...

Kodla Büyü

hrndmr

Site Gezgini
6. SINIFTAKİ BİR ÖĞRENCİMİN 5 DK İÇERİSİNDE YAPTIĞI BİR ÇALIŞMA....

Ekli dosyalar

• PAİNT.JPG
    PAİNT.JPG
    7.9 KB · Görüntüleme: 2,428
int aldığı resmi direk yapıştırmış gibi geldi ama yinede tebrikler.

çok inandırıcı durmuyor ama eğer yaptıysa o çocuğun elinden tutmak lazım bence :++:

Yetenekli bi çocuk muydu hocam, öğrenci milletine güven olmaz ya :) Gerçekten kendisi yapmışsa çok başarılı... :+1:

hocam gözlerinle gördünmü gerçekten, eli ile yapsa şaşırmam ama paint ile 5 dk da hem yetenekli hem iyi maus kullanıyor.. inanması güç

bu da bizim öğrencinin çalışmaları toplu halde

Ekli dosyalar

• paint1.jpg
    paint1.jpg
    99.6 KB · Görüntüleme: 2,193
Bence kendisi yapmamış, belki bir resmi sağ tıklayıp düzenle demiştir. Hocam gölgelendirmeleri vs. yapması çok zor.

Sırf meraktan; görseli, nette aradım. aynısı değil, benzerini dahi bulamadım :(

Yetenekli bir öğrenciymiş. Aslında şaşırmamız yanlış. 12-13 yaşında neler neler yapılabilir.

2,5 yaşında çocuk, dokunmatik telefonun tuş kilidi açıp, her istediğini açıp kullanabiliyor. Annesi mesajlara girme, silme diyor, onları dahi anlıyor. Hadi en sevdiğim müziği çal diyor çalıyor :)

Resmi ben de google da arattım ama aynen sonuç yok. Ama çizimi gerçekten zor bence. Yaparken görmek gerekiyor.

arkadaşlar yaparken bizzat izledim. painti ve fareyi harika kullanıyor... izlerken çok şaşırdım... tam 5dk ...

acilen değerlendirilmesi lazım bu öğrencinin, saç ve elbisedeki gölgeler
o_o.gif

Bence de çok yetenekli bir öğrencymiş. painti bu kadar iyi kullunıyorsa diğer programları düşünemiyorum :alkis:

Bu da benim öğrencimin yaptıgı paint çalışması bir ders saatinde yaptı... ;)

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    7.7 KB · Görüntüleme: 663
Açıkcası ben çizemem, gerçekten yetenekli öğrenciler. Resimler müthiş bence..

çok müthiş olmuş ama daha önceden çalışılmış sanki. yani birisi ona öğretmiş ve çocuk ezbere çizmiş. eğer bu resmi ilk defa çiziyorsa gerçekten büyük yetenek.

Benim bunu phoshop ta yapmam 1-2 saatimi alır belki. bence 5 dakika imkansız, yetenek olabilir ama 5 dakikada paintte, golgelere falan bakıyorum ve inanmıyorum

seçmeli de olsa dersimiz olmasaydı böyle yetenekler keşfedilemeyecekti iyi bir yönlendirme ve eğitimle geleceğin başarılı tasarımcı ve grafikerleri bence bu çocuklar...
Eğitim sistemimizde öyle düzenlemeler yapılmalı ki böyle yetenekli çocuklar şimdiden photoshop corel gibi programlarla tanışabilsin ama neyse aç tavuk kendini buğday ambarında sanarmış...:D

Geri