öğrencilere forumu tanıtma

Kodla Büyü

nescel

Aktif Üye
arkadaşlar şuan derste teknoloji forumu etkinliğinde bilgisayarbilisim.net i tanıtıyorum. :puhaha:

ata.eyaktas.com bu siteyi kullanabilirsin sadece bu ders için yapılmış bir site

hocam burası öğretmene yönelik bir forum lütfen öğrencilere tanıtmayalım.

nescel' Alıntı:
arkadaşlar şuan derste teknoloji forumu etkinliğinde bilgisayarbilisim.net i tanıtıyorum. :puhaha:

hocam bas bas bağırıyoruz öğrencileri buraya çekmeyin diye, tanıttığınıza göre okuyorsunuzdur da!

yaa bende bu hafta bukonuyu anlatıyorum öğrencilerin çoğunun emaili yok anlatıyorum anlamıyorlar mail adresi almayı kullanmayı mı anlatsam acaba offfffffffff bişey anlamıyorlar yaa:( çoğu anlamıyor diyelim %1i anlıyor malesef napmalıyım

bende yapmıştım
hatta bi paylaşım indirip sonra da teşekkür etmiştik.
çocuklar forum olayını 10 numara anlamışlardı

MUŞTA

Hocam bu konuda daha önce çok uyarı yapıldı faka görmediniz sanırım. Bence de bu forum yerina başka forumlar tanıtmanız daha uygun olur.

öğrencilerinizin sizin ve branşdaşlarınızın yaşadıklarını, sıkıntılarını öğrenmelerine hiç gerek yok. ben forum.donanimhaber.com u gösteriyorum öğrencilerime. hem teknoloji forumu olduğu için ilgilerini çekiyor. orada sorun var kısmını özellikle göstermiştim anlamıştı.

arkadaşlar haklı öğrenciyi uzak tutmak lazım ben muştaki öğrencilerime göstermiştim neyseki ne internetleri var ne bilgisayarları evlerinde..

de ..
bu kaçıncı basamak konusu? 4- yada 5 miydi bu sene 6 - 7 - 8 okutuyoruz değiğl mi??

hocam millet öğrencileri buraya sokmama derdinde sen tanıtım yapmışın :) sanırım uzak kaldın bu konulara

daha e-mail adresi olmayan bir sürü öğrenci var ben önce mail almalarını öğretiyorum sonra forma üye olmalarını

ya hocam başka forum mu bulamadın.
hadi bulamadın chip, pcnet in teknoloji forumları var oralara yönlendirsene.

Geri