Öğrencilere Eposta almak için hangi siteyi kullanıyorsunuz

Kodla Büyü

felaket

Site Gezgini
Hocalarım Öğrencilere eposta adresi almak için hangi siteleri kullanıyorsunuz.
Not: Telefon doğrulaması istemeyecek.(Gmail). (Yandex önce istemiyor sonra telefona zorluyor açmıyor)

biz yandex açıyoruz.. hiç bir sıkıntı yaşamadık.. telefonu atla diyoruz sonra bir daha uyarı çıkarsa onu da yoksayıp devam ediyoruz..

hocam gecen sene bende yandex kullanıyordum. hesabı açarken atla deyip geçiyoruz. fakat bir sonraki hafta açmaya çalışınca şifre değişikliği istiyor ve bu sırada telefonu zorunlu olarak istiyor.

felaket' Alıntı:
hocam gecen sene bende yandex kullanıyordum. hesabı açarken atla deyip geçiyoruz. fakat bir sonraki hafta açmaya çalışınca şifre değişikliği istiyor ve bu sırada telefonu zorunlu olarak istiyor.

2 yıldır yandex kullanıyoruz sıkıntı yaşamıyoruz hocam!..

mynet olabilir.
alternatif:
1-nic.tr den okulunuzun adına yıllık 5 tl okuladi.k12.tr alanadı alınır.
2.yandex mailde okul alan adı ile kurumsal eposta oluşturulur.
3. öğrencilere ali@okuladi.k12.tr gibi e-postalar alınır veya yönetici tarafından verilir, kontrolleri sizde olur. hatta logo bile okuladınıza düzenlenebilir.

3 yıldır yandex kullanıyordum ama artık o da telefon istemeye başladı.Üyelik esnasında atlayabiliyoruz ama diğer günler açmak istediğimizde çoğu hesap için telefon numarası onayı istiyor bu sene ne kullanacağız bilemedim.

5 yıllık maliyeti 25 tl

Ekli dosyalar

• nictr.png
    nictr.png
    28.7 KB · Görüntüleme: 790
  • yandexmail.png
    yandexmail.png
    43.2 KB · Görüntüleme: 790
Mynet kullanıyorum. Daha önce kullandığım sistemlerde ya Telefon ya da başka ek bir güvenlik tedbiri isterdi. Bir günde sayısız e-posta açıyoruz sıkıntı yok.

mail.com.tr ye baktım ama gelen maillerde klasör yapıp gruplama özelliği yok. yandex in kurumlar için olanına bakayım

Geri