Öğrenciler Dyned'de hile yapıyorlar

Kodla Büyü

Mellifica

Aktif Üye
Arkadaşlar, öğrenciler dyned'de cheat engine programı ile hile yapıp puanlarını yükseltiyorlar. Bunu yapan öğrencileri tespit etmemizin bir yolu var mıdır?

bırakın yapsınlar :lol: bizimkileri ingilizce öğretmeni daha bir kez laba bile getirmedi... :!: ben programı kurdum güncelledim sınıf listelerini oluşturdum öğrencilere şifrelerini vs. dağıttım. ama boşa uğraşmışım...

süpermiş bizede anlatsalarya
okul hep sonuncu oluyor
:puhaha: :puhaha: :puhaha:

Bu program elinde olan varsa paylaşabilir mi hatta derslerde nasıl kullanıldığını öğrencilere anlatayım.

ne kadar sahiplenmişsiniz dynedi :) şurdan bi formatör uzartırmısın. tam formatör :)

Dyned çıktı çıkalı bt sınıfı mahvoldu.Bize de öğretseler de şu ingilizce öğretmenlerinden kurtulsak

Program tam bir embesil tarafından yazılmış ve bizim embesil meb de bu programa tam anlamıyla aşık. Öyle birşey varsa bırakın yapsınlar hocam. Hatta bizzat biz de yardım edelim bu oluşuma...

marmarabote' Alıntı:
bırakın yapsınlar :lol: bizimkileri ingilizce öğretmeni daha bir kez laba bile getirmedi... :!: ben programı kurdum güncelledim sınıf listelerini oluşturdum öğrencilere şifrelerini vs. dağıttım. ama boşa uğraşmışım...

aynennnnnnnnn :-1:

Programı ben kullandım gerçekten işe yarayışlı bir program belki antivirüs programınız virüz olarak görebilir ama virüs değil.. Özellikle facede buble island uygulamasında arasıra kullanıyorumm :)))

Bu programla süreyi yavaslatıyorsunuz Vaktiyle facebook brainbuddiesda kullanmıştım.

Ekli dosyalar

• puan.JPG
    puan.JPG
    49.5 KB · Görüntüleme: 1,687
die4you' Alıntı:
Programı ben kullandım gerçekten işe yarayışlı bir program belki antivirüs programınız virüz olarak görebilir ama virüs değil.. Özellikle facede buble island uygulamasında arasıra kullanıyorumm :)))

Tam olarak nasıl kullanılıyor biraz açıklar mısınız?

marmarabote' Alıntı:
bırakın yapsınlar :lol: bizimkileri ingilizce öğretmeni daha bir kez laba bile getirmedi... :!: ben programı kurdum güncelledim sınıf listelerini oluşturdum öğrencilere şifrelerini vs. dağıttım. ama boşa uğraşmışım..

mmercan' Alıntı:
Dyned çıktı çıkalı bt sınıfı mahvoldu.Bize de öğretseler de şu ingilizce öğretmenlerinden kurtulsak

habire saldırın ingilizce öğretmenlerine, iyi bir halt olsa kullanırdık dynedi. şu anki haliyle vakit kaybı. öğrenciyi getirsek suç getirmesek suç lab a. biriniz gelmesin istiyor, diğeriniz herşey hazır gelmiyorlar diye şikayet ediyor.

lazanya' Alıntı:
marmarabote' Alıntı:
bırakın yapsınlar :lol: bizimkileri ingilizce öğretmeni daha bir kez laba bile getirmedi... :!: ben programı kurdum güncelledim sınıf listelerini oluşturdum öğrencilere şifrelerini vs. dağıttım. ama boşa uğraşmışım..

mmercan' Alıntı:

habire saldırın ingilizce öğretmenlerine, iyi bir halt olsa kullanırdık dynedi. şu anki haliyle vakit kaybı. öğrenciyi getirsek suç getirmesek suç lab a. biriniz gelmesin istiyor, diğeriniz herşey hazır gelmiyorlar diye şikayet ediyor.

ingilizce öğretmenleri dışarı..ne işi var burda diğer branş öğretmenlerinin anlamıyorum.eskiden bu siteye davet yoluyla üye oluyorduk şimdi çapulcular da girebiliyor..

eses' Alıntı:
lazanya' Alıntı:
marmarabote' Alıntı:

mmercan' Alıntı:

ingilizce öğretmenleri dışarı..ne işi var burda diğer branş öğretmenlerinin anlamıyorum.eskiden bu siteye davet yoluyla üye oluyorduk şimdi çapulcular da girebiliyor..

insan meslektaşına çapulcu der mi? ayıp. asıl senin gibileri almamalı.

yazdıklarından ingilizce öğretmeni oldugun anlamı çıkar.ben ingilizce öğretmeni değilim..branşdaş da değiliz.-ama diyorsan ki bilgisayar öğretmeniyim- o zaman ben de fransızca öğretmeniyim. :D

Geri