Öğrenci Programı Öğretmen Eğitimi Kursu (MEB-İntel)

Kodla Büyü

Yalnız_Kurt

Süper Üye
Süper Üye
SEVGİLİ ARKADAŞLAR; Öğrenci Programı Öğretmen Eğitimi Kursu (MEB-İntel) içinizde daha önce bu kursu Ankara da alan var mı acaba beni bu kursa RESEN kayıt etmişler THINK COM ile ilgili olan öğretmen eğitim kursu mu bu acaba fikir olan var mı ? bu kurs bu ay içinde olacakmış....

kursun think ile alakası yok gelısmekte olan ulkelerdekı ımkan bakımından yetersız cocukları teknolojıyle tanıstırmak ıcın ıntelın bı projesı. meb de anlasmayı uzattı Türkiye'deki uygulama devam ediyor. 1 haftalık bı program kurs sonunda aldıgınız sertıfıka ıle okulunuz öğrenme merkezi halıne gelıyor. kısacası ankaradakı kursta sız ogrencı oluyorsunuz donuste de uyguluyorsunuz. kendı okulunuz ve cevre okuldakı ogrencılere bu kursu acabılıyorsunuz, bır kurs 5 hafta suruyor haftada 9 saat, 3 gun acma sartı var 2 gun hafta ıcı 1 gun haftasonu. yılda en az 5 kurs acmak zorundasınız. kurs okulda acılıyor fakat halk egıtıme baglı burda problemler yasanıyor. onay ucret vs. ama ankaradakı kurs zevklı ogrencılerle beraber olma kısmı da zevklı onay, zorunluluk gıbı kotu kısımları olmasa.........

kursu aldım ve uygulamaya başladım 2 kursumu açtım A_G 'nin dediği gibi öğrencilerin devamsızlık sıkıntısı var 5 haftalık (15 gün) kursta 3 gün devamsızlık hakkı var ücret konusunda sıkıntı yaşamadım ankaradaki kurs çok zevkli geçmişti

Geri