Öğrenci= PLAYSTATION cafe ?

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar öğrencilerinize bu tarz cafelere gitmelerine izin veriyor musunuz? ben 5 ve 6. sınıflara yasak koydum cafeci okul müdürüne şikayet eder gibi olmuş..
bunun yasal olarak yaş sınırı nedir? benim bildiğim 12 yaş altı yasak velisi olmasan giremez,üniformalı giremez..adam da diyormuş ki abisiyle geldi onun velisi,abiside 7,8. sınıf:) ..cafe işleten ya da bilgisi olan var mı aceba?

sizin gene iyi ben 3. sınıf öğretmeniyim benimkiler gidiyor yasak koydum koridorda ki modemi yalan makinası olarak kullanıyorum gideni tespit ediyorum diyorum :++:

Hafta sonu gitsinler bence.Bizde küçükken atari salonlarından çıkmadık ilk defa internet kafelere gittiğimizde oyunlar oynadık.Fena mı oldu 2.bir mesleğimiz oldu.İlerde bu öğrenciler e-sporcu olurlar inşallah ülkemizde oyun yapımı alanında atölyeler,kurslar,lisans ve yüksek lisanslar açıldığında Türkiye oyun satacak.Bir Finlandiya minicik bir ülkenin ekonomisi sadeca angry birds ile kalkındı.

Buzkırıcı' Alıntı:
Hafta sonu gitsinler bence.Bizde küçükken atari salonlarından çıkmadık ilk defa internet kafelere gittiğimizde oyunlar oynadık.Fena mı oldu 2.bir mesleğimiz oldu.İlerde bu öğrenciler e-sporcu olurlar inşallah ülkemizde oyun yapımı alanında atölyeler,kurslar,lisans ve yüksek lisanslar açıldığında Türkiye oyun satacak.Bir Finlandiya minicik bir ülkenin ekonomisi sadeca angry birds ile kalkındı.
yaşı küçük olanın gitmesine karşıyım ben hocam,cafe ortamında uygunsuz görüntü ve konuşmalara ister istemez seyirci kalmış oluyorlar,bu da çocuğun psikolojisini etkilemiş oluyor..bu oyunları oynayıp arkadaşlarına şidddet kullanan çok öğrenci var

bu devirde böyle bir yasak koyamazsın hocam.zor yani gitmek isteyen çocuk her türlü gider

sizin öğrenciler hala yasaklara uyup söz dinliyor mu?? Eğer öyleyse iyi. Ben bu yaz okul değiştirdim.. yeni geldiğim bu okulda öğrenciler o kadar çok rahatlar ki artık ben kendimi sorgular oldum.. Sistem öğretmene diyor ki: 3K.. (Karışma-Konuşma-Kaytarma)

dengem' Alıntı:
sizin öğrenciler hala yasaklara uyup söz dinliyor mu?? Eğer öyleyse iyi. Ben bu yaz okul değiştirdim.. yeni geldiğim bu okulda öğrenciler o kadar çok rahatlar ki artık ben kendimi sorgular oldum.. Sistem öğretmene diyor ki: 3K.. (Karışma-Konuşma-Kaytarma)
hocam 5 ve 6 lar dinliyor, 7-8 lere karşmıorum zaten

Geri