Öğrenci EBA da sayfam bölümünde paylaşılan iletileri görmüyor.

Kodla Büyü

aransayes

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Okulumuzda 5. sınıfltaki bir öğrencimizin EBA hesabında sorun var. EBA sayfam bölümünde öğretmenin ve arkadaşlarının paylaştığı iletileri görmüyor. Öğrencinin kendi şifresi ile hesabına girdim. Bilgilerini güncelledim. Müdür Bey in şifresi ile okulun eba hesabına girdim. Grupları ve okul bilgilerini güncelledim. yine görmüyor. Öğrenci e okulda 5-C sınıfında tanımlı. Ama ebasına giriş yaptığımızda gruplar bölümüne baktığımda ne sınıfının ne de okulun gruplar bölümünde yer alıyor. Öğrencinin grubu yok. Ve kendisi de mesaj paylaşamıyor. Kendim EBA üzerinden öğrenciye özel mesaj gönderebiliyorum. Öğrenci bu mesajı görebiliyor. Öğrenci canlı derslere de girebiliyor. Kendisine gönderilen ödevleri de görebiliyor. Ama sayfam bölümünde paylaşılan iletileri göremiyor. Herşeyi denedim. Bir türlü çözemedim. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

aynı sorun bizde de var hocam eba desteğe yazdım cevap yok, ilçe btr koordinatöre yazdım bugün o da yeğitek e iletecekti. Boşa uğraşmayın düzelmiyor, bende çok denedim olmuyor 11 öğrenci bu durumda

Arkadaşlar öğrencimin sayfası şu an düzelmiş durumda. Eba destek e de yazmıştım. Acaba onlar mı düzeltti, yoksa ben mi yaptım bilemiyorum. Benim yaptığım işlemler ilk iletimde yer alıyor. Ben o işlemleri yaptıktan sonra belli bir süre geçincede düzelmiş olabilir. Herkese iyi çalışmalar.

Hocam bizde de aynı sorun vardı okul yönetimi önce eokuldan çocuğun şubesini değiştirdi sonra tekrar aynı şubesine verdi sorun duzeldi

Geri