ofke.com Açıldı

Kodla Büyü

sutura

Aktif Üye
Tüm konuları gönül rahatlığıyla yazabileceğiniz web sitemiz yayına girmiştir.
Eklediğiniz içerikler sayesinde güzel bir platform oluşturmak hedefimiz.
1-2 dakika zamanınızı ayırarak öfkelendiğiniz konuyu bir iki cümleyle yazabilirsiniz.

www.ofke.com

degisik bir site olmus bizde daha önce buna benzer yapmiştik ilgilenemedigimiz icin pasif kaldi...

Hayırlı olsun. Yanlız sayfayı büyüttüğümüzde soldaki şerit de büyüyor, cepten yazı okumak zorlaşıyor.

Çok hoş olmuş hocam tebrikler. Vallaha benim de aklıma gelmişti böyle bişe :))))
Gerçekten gelmişti ama. Başarılar dilerim.

Siteyi inceledim. Sitede herhangi bir katrgorilendirmme yok. Konular çok dağılmış ve dağılacak gibi duruyor. Eline sağlık yapmışsın ama düzenlemeler yapmazsam hem sen takip edemezsin hemde başkası takip edemez.

sertokus' Alıntı:
Siteyi inceledim. Sitede herhangi bir katrgorilendirmme yok. Konular çok dağılmış ve dağılacak gibi duruyor. Eline sağlık yapmışsın ama düzenlemeler yapmazsam hem sen takip edemezsin hemde başkası takip edemez.

kategorilendirme mevcut önerileriniz benim için önemli dikkate alıcağım. kayıt olup yazı ekleyebilirsiniz o bölümde kategorilendirme sitede ana sayfada mevcut.

v.ofkeli' Alıntı:
Çok hoş olmuş hocam tebrikler. Vallaha benim de aklıma gelmişti böyle bişe :))))

Üye isminizden de emin olduk :)

İleri de sikayetimvar' a gibi mi olacak.... Başarılar dilerim...

incisozluk.com da da insanlar anılarını paylaşıyorlar onun tarzını baz alırsan daha sağlıklı olabilir siteye ilk girdiğimde çok karmaşık bir yapı gözüme çarpıyor her yer yazı dolu hiç görsel yok. İncisozluk e girdiğin zaman o karmaşıklık hissedilmiyor halbuki iki site de yazı bazlı anı paylaşım sitesi
inci sozlukteki gibi insanlar sembolik resim ekleyebilirlerse iyi olabilir.
başlıkların fontu daha büyük olmalı inci sözlükteki gibi ve başlıklar sitenin ana rengi olan kırmızı renkte olmalı
bir de inci sözlükteki gibi şuku ve çügü bugün trend gündem olsun :D

anasayfada en üstte en değerli yerde tarih saat ve iletişim eposta adresi olması mantıksız
logo 10 üzeri 8

emin.umut' Alıntı:
v.ofkeli' Alıntı:

Üye isminizden de emin olduk :)

İleri de sikayetimvar' a gibi mi olacak.... Başarılar dilerim...

şikayetvar gibi değilde eksi-incisözlük platformu tarzında olmasını düşünüyorum.

gokhanbicer' Alıntı:
incisozluk.com da da insanlar anılarını paylaşıyorlar onun tarzını baz alırsan daha sağlıklı olabilir siteye ilk girdiğimde çok karmaşık bir yapı gözüme çarpıyor her yer yazı dolu hiç görsel yok. İncisozluk e girdiğin zaman o karmaşıklık hissedilmiyor halbuki iki site de yazı bazlı anı paylaşım sitesi
inci sozlukteki gibi insanlar sembolik resim ekleyebilirlerse iyi olabilir.
başlıkların fontu daha büyük olmalı inci sözlükteki gibi ve başlıklar sitenin ana rengi olan kırmızı renkte olmalı
bir de inci sözlükteki gibi şuku ve çügü bugün trend gündem olsun :D

anasayfada en üstte en değerli yerde tarih saat ve iletişim eposta adresi olması mantıksız
logo 10 üzeri 8

Tasarım konusunda yardımcı olabilirsiniz :) pmden telefon numaranızı gönderin arayım hem sizinde bir katkınız olmuş olur

çok daha güzel olmuş elinize sağlık tanıtımı iyi yapılırsa tutar.

like unlike butonları başlığın sağ tarafında değil sol tarafında olursa daha iyi olur gibi. sağ tarafta ayrı bir öge gibi duruyor. siz bilirsiniz.

gokhanbicer' Alıntı:
çok daha güzel olmuş elinize sağlık tanıtımı iyi yapılırsa tutar.

like unlike butonları başlığın sağ tarafında değil sol tarafında olursa daha iyi olur gibi. sağ tarafta ayrı bir öge gibi duruyor. siz bilirsiniz.

teşekür ederim önerinizi deneyeceğim

Yeni içerikler eklenmiştir. her gün yeni içerikler ekleneecektir. Sizlerde 10-15 saniyenizi ayrıp içerik ekleyebilirsiniz.

Geri