ofis 2007 outlook sorunsalı

Kodla Büyü

omd

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
ofis 2003 ten ofis 2007 ye yükselmte yaptım fakat yükseltme işleminden sonra outlook u açamıyorum. Açmayı deneyince ekte verdiğim resimdeki sorunla karşılaşıyorum. Sebebi ne olabilir arkadaşlar?

Ekli dosyalar

• hata.JPG
    hata.JPG
    15 KB · Görüntüleme: 1,405
Başlat - Çalıştırdan cmd enter yaptıktan sonra mesajda da belirtildiği gibi regsvr32 ile kayıt ettirdiniz mi? Yoksa sadece bu hata çıktı ve hiçbirşey yapmadınız çözümmü soruyorsunuz?

Forumun bir tanesi Word aç oradan rastgele bir mail gönder sonra onu kapat outlook aç demiş bunu bir deneyelim araştırmaya devam.

Birde burada var benzer bir durum kullanmadığım için tam anlamadım;
http://www.improve.dk/blog/2006/12/04/i ... 7-on-vista

Bir başkasıda varsayılan dili seçeneklerden ingilizce yaptım düzeldi diyor.

word içinden mail göndermek istediğimde de "Özel eylemer yüklenemedi. İstenen bir eylem, belirlenemeyen bir hata nedeniyle başarısız oldu." şeklinde çok açıklayıcı bir hata ile karşılaşıyorum :D en iyisi outlook 2003 e geri dönmek sanırım hocam :D

Bana kalsa Thunderbird kullanıyorum ya neyse , yani Vista ve office 2007 için cok erken

thunderbird i hiç kullanmamıştım. madem hatırlattın dur ben bi de onu deneyeyim hocam :)

outlloktan sonra sana pek tatmin edici gelmeye bilir. ama güzeldir kullanışlıdır Türkçedir. Takvim eklentisi vardır lightbird sanırım takvim eklentisi mozilla grubunun güzeldir yani outlook ya da ofisi kaçak kullanmaktan iyidir. (kaçak kullanıyorsunuz demedim genel olarak ifade ettim) Genelliklede openoffice kullanıcıları outlook niyetine thunderbird tercih eder benim bildiğim.

Kolay gelsin

Geri