Office Publisher Web Tasarımı Yardım Acil!!!

Kodla Büyü

Lovex72

Site Gezgini
Arkadaşlar office 2007 Publisherla bir web sayfası hazırlıyorum fakat resim galerisi oluşturamıyorum.Slayt şeklinde resim galerisi publishler oluşturulabiliniyormu bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim :oops:

Publisher ile web tasarımı.? Emin misin hocam kullandığın programın publisher olduğundan. Daha önce böyle bir şey duymadım da.

Eminim tabi hocam şu an yaptıgım icin daha eminim hatta.Puplisherın bir cok secenegi mevcut sadece web tasarımı degil biraz araştırırsan bilgi sahibi olursun. :)

Hocam publisher ile web tasarım yapmanın en iyi yolu şudur:
1. Publisher'ı kapat.
2. Oluşturduğu proje dosyasını sil.
3. joomla kur.

Bir defa okula bu publisher ile yapayım demiştim. Proje bitmemişti publisher sayesinde. Publisher karpuz gibidir. Dışından yeşil görünür, içine girersin kırmızı. Ben sana söyleyeyim. Çok tırmalarsın.

Yok ille de publisher diyorsan en azından hataların en aza indirgendiği son sürüm office 2010 sürümünü kullan.

hocam sitede daha önce rastladığım bir çalışma vardı. hocamızın hazıldadığı güzel bir resim galerisi sayfası var, bu galeri üzerinden fotoğrafları ve yazıları değiştirip sitene yükle. sonrasında resim galerisine bir link at. böylelikle galeriye tıklayanlar yeni bir sayfaya yönlendirilecektir. flash vs. kullanmadan hazırlanmış basit bir çözüm. microsoft publisher 2003 2007 kullanıcıları için süper.
ben sitede uyguladım reklam olmaz ise incele.
http://www.bariyera.com

Ekli dosyalar

• resimgalerisi.rar
    952.4 KB · Görüntüleme: 142
Teşekürler arkadaşlar benim istedigim publisher icinde resim galerisi oluşturmaktı ama ayrı bir resim galersi oluşturup linkte verilebilir hocamın dedigi gibi ;) Jomla icin biraz gec olur şimdi ;)

Geri