Office programlarında çözemediğim bir sorun ? hata 1309

Kodla Büyü

bilgogr51

Aktif Üye
Arkadaşlar IBM bilgisayarların kurulu olduğu labaratuvarlarda öğrenci oturumunda word veya diğer office programlarını açarken aşağıdaki resimlerde görünen hata mesajları çıkıyor ve geç açılıyor dosya kaydederkende aynısı oluyor çözümünü bilen varsa yazsın lütfen. Bu arada admin oturumunu açınca bunlar olmuyor normal açılıyor.

Ekli dosyalar

• adsız2.jpg
    adsız2.jpg
    11.6 KB · Görüntüleme: 2,217
  • adsız.jpg
    adsız.jpg
    12.4 KB · Görüntüleme: 2,217
Hocam kurulum sırasında sıkıştırılmış office dosyarı kendilerini temp klasörüne kopyalar. Kopyalama işlemi bitince kuruluma geçer. Kurulum bitince açılan bu dosyaları silmek isteyip istemediğini sorar sizde bu dosyarı silmişsiniz. Yeni oturum açıldığında office kendini yeniden yapılandırır yapılandırmak için tempe açılan dosyara başvurur bu dosyarı bulamayınca işte ekrandaki hata çıkar. Sorunun çözümü üstüne yeniden kurulum yapmaktır. :)

Hocam office kaldırdım baştan kurdum ama yine aynı durum oluyor. sınırlı kullanıcı hesabında oluyor admin hesabında olmuyor. hala aynı sorun devam ediyor. Çıldırmak üzereyim :?

aynı problemle ben de karşılaşıyorum hocam :) Sınırlı hesapta bu oluyor.Ben de çözüm arayanlardanımmmmm

Çözüm bulursanız hemen yazın hocam çözemediklerim arasında bu problem ders işlerken çok sıkıntı yaratıyor

Kullandığınız office versiyonu modifiye edilenlerdense hani şu dos altıda kurulanlardan filan...sorun ondan olabilir mümkünse başka bir versiyon indirip kurun sorun çözülecektir. Ya da sınırlı hesaptan oturum açtığınızda office Cd'sini Cd sürücüsüne takıp öyle office programını çalıştırın.

Elimdeki office programı normal başka bilgisayarlara kurunca böyle bir problem yaşamıyorum ama okuldaki ıbm bilgisayarların öğrenci hesaplarında bu problem yaşanıyor tek

Herhangi bir ofis uygulamasını açtıktan sonra, okulunuza dağıtımla gelen office 2003 cd sini bilgisayarınıza takın.
Dağıtımla gelmemişse başka bir cd olabilir. İşlem bittikten sonra bir daha aynı hatayı vermeyecektir sanırım.

Geri