office kayıt defteri ilke ayarı.....

Kodla Büyü

gozturkgs

Aktif Üye
labaratuardaki butun bilgisayarlarda word'te çalışırken bir süre sonra yada hemen resimdeki uyarı cıkıyor. bayagıdır bu sıkıntıyı yasıyorum çok araştırdım office cd sını değiştim, kayıt defteri programlarıyla temızlettım falan yok olmuyor ne yapabilirim arkadaşlar çok sıkıldım artık bu sorundan yardımcı olursanız çok sevinirim

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    60.1 KB · Görüntüleme: 950
Kullandığın office paketi sürümü nedir hocam? Makalede yazan işlemi yaptın mı?

Belirli dosya türlerinin kısıtlanmasını devre dışı bırakmak için Dosya Engelleme ayarlarını değiştirin:
Dosya > Seçenekler'i tıklayın. Bir dosyayı Office 2013 veya Office 2010'da açamazsanız, boş bir belge açarak Office uygulamasını başlatın. Örneğin, bir Word dosyasını açamazsanız, Word 2013 veya Word 2010'da yeni bir belge açarak bu seçeneği görüntüleyin.
Uygulama_adı Seçenekleri penceresinde, Güven Merkezi > Güven Merkezi Ayarları'nı tıklayın.
Not Uygulama_adı, sorunun yaşandığı Office uygulaması olmalıdır (örneğin, Word, Excel, PowerPoint veya Visio).
Güven Merkezi penceresinde, Dosya Engelleme Ayarları'nı tıklayın ve sonra da açmak ya da kaydetmek istediğiniz dosya türünün "Aç" veya "Kaydet" onay kutusunu temizleyin.

http://support.microsoft.com/kb/922850/tr

Geri