Office 2007 Sp3 3in1 Mükemmel Lite 60m

Kodla Büyü

gazi57

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Office 2007 SP3 3in1 Mükemmel Lite 55M

WindowsPE sistemlerde kullanmak üzere modifiye ettiğim Office 2007' yi, paylaşıyorum. Tarafımca editlenmiştir.

Tamamen katılımsız tık kur şeklindedir.

Microsoft Office 2007 3in1 Lite Üretim Notları:

1, Bu çalışma: Windows XP / WIN7 / WIN8 / WIN8.1 / WIN10 (X86 / 64) WINPE sistemlerini desteklemektedir.

2, 2010 ve sonrası kurulu ise çakışmalara neden olabilir.

NOT: Bu ofis sürümü kişisel kullanım gereksinimlerini karşılamak için üretilmiştir. Mesleki ihtiyaçlar için yeterli olmayabilir.

2017-05-13_155425.png.2261daa017c76603daf2ac48af015c07.png

2017-05-05_200814.png.9bd769b1fb45415853cef4ebbb8e5d23.png

2017-05-13_160351.png.008617104e86c98f3e14b3763deb5995.png

Office2007-SP3-20170513-3in1:

https://drive.google.com/file/d/0BxHk8X1tCH_hUGlKLVZtSjYtZFk/view

Güncelleme 02.07.2017

Uygulama katılımsız hale getirildi.

Re: Ynt: Office 2007 Sp3 3in1 Mükemmel Lite 60m

《《《Hocam kurulum katılımsızmı?》》》

[Yani word excel powerpoint yeterli de ...Fazlasının gereği yok.]

COBOL' Alıntı:

klasör içindeki setup.cmd ye tıkladığımız zaman katılımsız olarak kuruluyor hocam. ilerleyen zamanda tek exe haline getirecegim

imsiyat' Alıntı:
hocam 2007 eskidi ama epey...

Amacım windows PE sistemler olduğu için hem boyuttan hemde ramden daha az yiyen bir sistem yapmak. forumda WIN10PE çalışmam mevcut ofis programını ona da entegre edecegim. günlük ihtiyaçları karşılar diye düşünüyorum.

Tebirkler hocam 60 mb harika
Eskiden ofis 97 nin kısayolunu millet diskete kopyalar ofis paketinin tamamını aldım sanardı
Aklıma geldi bunu görünce

imsiyat' Alıntı:
hocam 2007 eskidi ama epey...

Öyle demeyin, en sorunsuz Office sürümü 2007. Ne aktivasyon, ne açılışta kilitlenme hiçbir sıkıntısı yok. Okulda tüm bilgisayarlara 2007 kurarım daim.

gazi57' Alıntı:
COBOL' Alıntı:

klasör içindeki setup.cmd ye tıkladığımız zaman katılımsız olarak kuruluyor hocam. ilerleyen zamanda tek exe haline getirecegim

Bu paketin içinde
◆Word
◆Excel
◆PowerPoint
Dışında NE VAR???

COBOL' Alıntı:
gazi57' Alıntı:
COBOL' Alıntı:

Bu paketin içinde
◆Word
◆Excel
◆PowerPoint
Dışında NE VAR???

hiçbirşey

Çok teşekkürler hocam. Normal 2007 nin kurulumu baya zaman alıyordu. Bu office in üstüne pdf olarak kaydet yama programını sorunsuz kurup kullanabiliyor muyuz?

zech' Alıntı:
Çok teşekkürler hocam. Normal 2007 nin kurulumu baya zaman alıyordu. Bu office in üstüne pdf olarak kaydet yama programını sorunsuz kurup kullanabiliyor muyuz?

hangi programı kuracaksınız hocam test etmedim ama bende abbyy var onda sorunsuz çalışıyor.

gazi57' Alıntı:
zech' Alıntı:

hangi programı kuracaksınız hocam test etmedim ama bende abbyy var onda sorunsuz çalışıyor.
şimdi denedim save as pdf and xps programını olmadı. do pdf kullanılabilir. Bir de bu paket portable gibi. Ben direk program files a kurulacak sanıyordum. Kurulum klasöründen çalışıyormuş office. Winrar da exe yapılıp program files açılış klasörü yapılıp çıkarıldıktan sonra Setup.cmd dosyasını çalıştır denebilir hazırlanan exe paketine. Ben bu şekilde yaptım sorunsuz kurulum kendiliğinden tamamlandı. Tekrar teşekkür ederim.

zech' Alıntı:
gazi57' Alıntı:
zech' Alıntı:

şimdi denedim save as pdf and xps programını olmadı. do pdf kullanılabilir. Bir de bu paket portable gibi. Ben direk program files a kurulacak sanıyordum. Kurulum klasöründen çalışıyormuş office. Winrar da exe yapılıp program files açılış klasörü yapılıp çıkarıldıktan sonra Setup.cmd dosyasını çalıştır denebilir hazırlanan exe paketine. Ben bu şekilde yaptım sorunsuz kurulum kendiliğinden tamamlandı. Tekrar teşekkür ederim.

Portable hocam klasörden çalışıyor. exe haline getirdim ama bende masaüstü simgeleri felan gelmedi o yüzden açık haline paylaştım. sfx builder ile deneyecegim bir de

gazi57' Alıntı:
Portable hocam klasörden çalışıyor. exe haline getirdim ama bende masaüstü simgeleri felan gelmedi o yüzden açık haline paylaştım. sfx builder ile deneyecegim bir de
Hocam benim yaptığımda da simgeler gelmedi. Fakat bilgisayarı yeniden başlatınca simgeler geldi.

zech' Alıntı:
gazi57' Alıntı:
Hocam benim yaptığımda da simgeler gelmedi. Fakat bilgisayarı yeniden başlatınca simgeler geldi.

hocam her pc de çalışmayabilir ben zaten o yüzden açık haklini paylaştım amacım zaten winpe çalışmlarında kullanacaklar içindi. ben WİN10PE ye ekledim. incelemek isterseniz konusu burada post1730405.html#p1730405

link ölmüş arkadaşlar yenilense ya da warsa diğer arkadaşlar paylaşabilir mi..(g.drive)

Geri