Office 2003 mü yoksa Office 2007 Enterprise mı

Kodla Büyü

zerdem

Site Gezgini
Arkadaşar biliyorsunuz uzun zamandır 2007 piyasada. Eminim çoğunuzun elinde. Benim bir sorum var. 2007 enterprise etkili bir şekilde kullanabilen varmı. yoksa herkes alıştığı 2003 ten vazgeçemiyormu. ben kullanırken çok zorlanıyorum. Acaba bu konuda ben yalnızmıyım. :shock:

Hocam zamanla alışırsın ya, kullanımı gerçekten güzel 2007'nin...

Ama dosyayı 2003 formatında kaydettikten sonra 2003 yüklü bir bilgisayarda açınca gerçekten kötü oluyor. Sayfa düzeni felan bozulyor, çok can sıkıcı bir durumla karşılaşıyorsun. Sadece bu yönü üzüyor beni.

bilgisayarımda hem 2007 , hem de 2003 var...
alıştım 2007'ye...
2003'ün hala kalmasının nedeni , halkeğitimdeki ders vermem...
oradaki makinalarda 2003 var...
ve 2003 ile 2007 nin arayüzü tamamen farklı...
bu yüzden ikisini birden kullanıyorum...

evet aslında bende 2007 nin arayüzünü çok beğendim...kullanmak isterim amaaaaaaa...
Okulda öğrettiğim office 2000, evde 2003... bide 2007 yi kurarsam kafa iyice karışır...:)

bende de ikisi var en iyisi tabiki en yenisidir sadece alışma süreci var onu atlattınızmı vazgecemezsiniz tabiki incini cincini kurcalamadım sadece işimi yapıyorum görsel olarak harika grafiikleri süper..

Ben henüz 1 haftadır kullanıyorum. Gerçekten ara yüzünü oldukça değiştirmişler. Alışmak biraz zaman alacak.

görsellik ve hazır şablonların çokluğu açısından kesinlikle 2007 derim.
ilk başta zor gelebilir alışılmışın dışında bir menü tarzı var ama insan zamanla alışıyor

office 2007 nin web sitesine bakın güzel şeyler var. sitede verilen dersler okulda uygulatılabilir. ben ikinci dönem burdan dersler vermeyi düşünüyorum.

Benim de okulumda 2007, kendi bilgisayarımda 2003 kurulu...Bilgisayarımın değil de benim kafam karışıyor :( Mesela öğrenci öğretmenim yazdıklarım gitti diyo..Ben de düzenden geri al diyorum:)Sonra kopuyorum gülmekten.Düzen diye bişi yok tabiii 2007 de...

Kesinlikle 2007.
İlk başta arkadaşların dediği gibi karışık geliyor eskisine göre. Ama aslında eskisinin daha karışık olduğunu anlıyor insan kullandıkça. Ben 2007 eğitimleri veriyorum. Ve tekrar söylüyorum kesinlikle 2007.Özellikle Koşullu biçimlendirme, formül yazımındaki geliştirmeler ve menü karışıklığınının ortadan kaldırılıp, şerit pratikliğinin getirilmiş olması müthiş fayda sağlıyor ilk şoku atlatınca.

tabi ki 2007 :+1: ama ilk zamanlar çok zorladı beni ve hala zorluyor ama zenginlik açısından gayet iyi.

görsellik açısından 2007 daha güzel ama, 2003'e alışan biri için zor geliyor.
çünkü çoğu şeyin yerini değiştirmişler, ilk başta çok zorlanıyor insan. şimdilik bana 2003 daha kullanışlı geliyor.

Geri