Ödüllü Harf Lütfen! v2.8.5 [Windows+GooglePlay+Web+FB+HTML]

Kodla Büyü
Re: Harf Lütfen! v2.6 [Windows+GooglePlay]

Güzel bir çalışma olmuş lakin Teog derslerinden olan ve her alanda lazım olan ingilizce dersi neden yok ? büyük eksiklik.

Apk yazma ile bir tutorial olsa bizler için çok daha faydalı olur. Güzel olmuş. Saygılar.

theogus45' Alıntı:
Güzel bir çalışma olmuş lakin Teog derslerinden olan ve her alanda lazım olan ingilizce dersi neden yok ? büyük eksiklik.

İngilizce'yi çocuklar yapabilirler mi tam bilemiyorum ama ekleyebilirim. Soru oluşturma bakımından kolay ama İngilizce'de kelimeler birbirine çok yakın anlamlı olabiliyor. Değerlendireceğim, teşekkürler.

ugurkorkmaz' Alıntı:
Apk yazma ile bir tutorial olsa bizler için çok daha faydalı olur. Güzel olmuş. Saygılar.

Adobe Flash ile geliştiriyorum, AirSDK ile tüm platformlara uygulama olarak aktarabiliyorsunuz.

Eşim Ortaokulda bilgisayarcı ona tavsiye ettim sınıflarında kullanıyor çok memnun Elinze sağlık ..

Re: Harf Lütfen! v2.7 [Windows+GooglePlay]

GÜNCELLEME
Ekran klavyesinde arka arkaya birden fazla boşluk bırakma engellendi.
Soru yanıtlama süresi 30 saniyeye çıkarıldı.
Android sürümünde klavye tuşlarının tepki süresi azaltıldı.
Windows sürümüne tam ekran oynama seçeneği getirildi.
Günün en iyileri listesine girmek için aylık en iyi skoru geçme zorunluluğu sorunu giderildi.
Uygulama içi en iyiler listesine Bu Ay ve Bugün seçenekleri eklendi.
Android uygulamasında cihaza ait Geri düğmesinin oyun içinde kullanımı sağlandı.
Oyun simgelerinde düzenlemeler yapıdı.
Windows sürümü geniş ekranlar için uyarlandı.
Performans geliştirmeleri yapıldı.
Küçük düzeltmeler yapıldı.

Günlük 10.000+ oynanma ve GooglePlay üzerinden 15.000+ indirilmeyi geçti. En Popüler Ücretsiz Kelime Oyunları listesinde 9. sıra, En İyi Yeni Ücretsiz Oyunlar kategorisinde 18. sırada yer alıyor.

İlginize teşekkür ederim.

İlk mesaj güncellendi.

Tüm platformlarda oyun güncellendi. Yüzlerce yenilik, düzeltme yapıldı. GooglePlay'de indirilme sayısı 50 bin'e yaklaştı. Son iki ayda 400 bin kez oynandı. Günde 6000-7000 arası oyun oynanıyor. Sitenin 2170 üyesi var. Kelime havuzu 7500'e yaklaştı.

SİZLERİ DE BEKLİYORUM.

Not: Oyun sayfasındaki reklamlardan rahatsız oluyor iseniz, birkaç tıklama ile üye olarak reklamları hemen kapatabilirsiniz.

Geri