Ödüllü Harf Lütfen! v2.8.5 [Windows+GooglePlay+Web+FB+HTML]

Kodla Büyü
Re: Harf Lütfen! Oyunu [Yayında]

Arkadaşlar oyunun telefon ve tabletler çalışabilmesi için HTML sürümünü hazırladım. Jquery ve JavaScript kullanarak oyunu birebir aktardım.

lBvvDB.png

Telefon ve tabletinizden aşağıdaki adrese girerek oyunu oynayabilirsiniz. (Tam ekran oynama linki sayfanın alt kısmında.)

http://m.harflutfen.com/

Ekran görüntüleri için:
http://biltek.info/calismalar/ugrastiklarim/harf-lutfen-mobil-surumu-hazir_y301.html

Re: Harf Lütfen! Oyunu [Android Sürüm Hazır]

ANDROID SÜRÜMÜ HAZIR [30.07.2014]
Oyunun web tabanlı Android işletim sistemlerinde çalışan sürümünü hazırladım. Çok fazla cihazda deneme şansım olmadığı için özellikle bu konuda yorumlarınız bekliyorum. Galaxy Tab 2 7.0'da ve emülatörde sorunsuz çalışıyor.

[İNDİR]
APK dosyasını linke tıklayıp indirebilirsiniz. Web tabanlı olduğu için internet bağlantısı olmadan çalışmayacaktır.
http://bit.ly/harflutfenAPK

Hiç deneyen yok mu? Deneyen arkadaşlar ekran görüntüsü alıp ve marka/model yazarlarsa sevinirim.

Oyunu geniş ekranlar için uyarladım. Emülatörlerde 960x540, 1024x600, 1280x720 ve 1920x1080 çözünürlükteki cihazlarda sorunsuz çalışıyor. Yükleyip denerseniz sevinirim..

Re: Harf Lütfen! [Yeni Sürüm]

Hocam tasarım olarak da fikir olarak da harika bir iş çıkarmışsınız. Emeğinize sağlık çok başarılı.

Hocam daha güzel ve şık olmuş..tebrikler

emeklerinize sağlık öğretmenim.çoook güzel olmuş :alkis: :+1:

Gm discovery 2 minide kullanici adini giremedim. Ekran klavyesine basiyorum ama yazdiklarim gorunmuyor

Ellerinize, emeğinize sağlık....

Hocam ben masaüstünde internetsiz kullanılabilecek bir versiyon bekliyorum...

cakilcik' Alıntı:
Gm discovery 2 minide kullanici adini giremedim. Ekran klavyesine basiyorum ama yazdiklarim gorunmuyor

Mümkünse ekran görüntüsü atabilir misiniz hocam? Oyunun hangi sürümünü yüklediniz?

s_kajmeran' Alıntı:
Ellerinize, emeğinize sağlık....

Hocam ben masaüstünde internetsiz kullanılabilecek bir versiyon bekliyorum...

Yakında hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çalışabilen Masaüstü, Android ve iOS sürümleri geliyor hocam. Bu ay Google Play'de yer almayı düşünüyorum. AppStore biraz tuzlu o yüzden iOS sürümü ise sadece Jailbreak'li telefon ve tabletlerde kullanılabilecek.

Şimdi sorunsuz girebiliyorum hocam. Yalnız telefona indirip okul derslerinde yarıştığımda skorum en iyilere eklenmedi :shock:

cakilcik' Alıntı:
Şimdi sorunsuz girebiliyorum hocam. Yalnız telefona indirip okul derslerinde yarıştığımda skorum en iyilere eklenmedi :shock:

Hangi isimle yarıştınız hocam kontrol edeyim.

Bu arada çevrimdışı oynayabilme özelliğini ekledim Android uygulamasına.

cakilcik' Alıntı:
cakil cik ile girdim hocam.

Hocam skor listesinde gerçek isim ve soyisim dışında takma ad, yabancı isimler veya rastgele harf ve rakamlardan oluşan isimleri gizliyorum. Sizin skor da kayıtlı fakat gizliymiş. Android uygulamasından değil de mobil sürümden oynamışsınız sanırım. Uygulamada sıkıntı yok değil mi?

Androidte cikmayinca mobilde denedim ikisi de cikmadi. Neyse oyleyse isim yazicaz o zaman. İyi de puan yapmistim :mrgreen:

Re: Harf Lütfen! v2.0 [Ekim 2016]

Uygulama 2.0 sürümüne güncellendi. Görüşlerinizi almak isterim.

Yeni Android sürümü yayınlandı, denerseniz mutlu olurum. (Reklam vs. yok)

Android Uygulaması v2.0 :
http://bit.ly/HarfLutfenAndroid

(SlideMe marketi üzerinden kurulum yapılıyor.)

7Ap3dY.png

Teşekkür ederim. Son halini aldığında Windows sürümünü de indirmeye açacağım.

Tebrikler güzel olmuş. Eskiden sanki flash ile yapıyordunuz yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi html 5 yada java filanlamı yaptınız. Oyundaki animasyon azalmış biraz bu yüzden :)

fiyong' Alıntı:
Tebrikler güzel olmuş. Eskiden sanki flash ile yapıyordunuz yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi html 5 yada java filanlamı yaptınız. Oyundaki animasyon azalmış biraz bu yüzden :)

Teşekkürler, yine Flash ile yapıyorum. Animasyonlarda bir eksiklik yok aslında.

çok emek vermişsiniz belli hocam. elinize sağlık :++: :alkis:

Hocam bunu google playe eklemeyi düşünmüyor musunuz? Güzel bir çalışma yapmısşınız elinize sağlık bu arada.

phileo' Alıntı:
Hocam bunu google playe eklemeyi düşünmüyor musunuz? Güzel bir çalışma yapmısşınız elinize sağlık bu arada.

Teşekkür ederim. Şu an SlideMe marketinde deneme amaçlı. GooglePlay'de yayınlayacağım yakında.

Windows sürümünü de bekliyoruz hocam :) Elinize sağlık :alkis:

Geri