ODTÜ- ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Arkadaşım merhaba. Ben 2002 Bilgisayar öğretmenliği mezunuyum. Bizden sonra Böte oldu bizim bölüm. Ben
dolayısıyla CED(Computer education) mezunuyum. Bi ODTÜ LÜ olarak seni burda görmek güzel. Çalışmalarında
başarılar dilerim.

selam arkadaşlar,
ben Ahmet, biz de 2006 mezunuyuz; Leyla'yla birlikte k.maraş da görev yapıyoruz...eee hepimiz bu kadar mıyız?

Derviş, Sinan, Uğur forum burda siz nerdesiniz!!!! postunuz gözükmüyooo :D

Herkese çalışma hayatında BAŞARILAR....

meraba arkadaşlar ben rabia odtü 2007 mezunuyum osmaniyede görev yapıyorum. halime mrb nslsn :) tanıdın mı sanırım leylaylada tanışıyoryorduk bölümdeyken mrb leyla :) görüşmek üzere arkadaşlar

Odtü den mezun olupta öğretmen olan da varmış..2001 de cebit fuarina gelmiştim o yilki mezunlardan sadece1 kişi öğrtmn oldu dediler.. :roll:

tcoalngsau' Alıntı:
Odtü den mezun olupta öğretmen olan da varmış..2001 de cebit fuarina gelmiştim o yilki mezunlardan sadece1 kişi öğrtmn oldu dediler.. :roll:

bunun bir de boğaziçi versiyonu var ,bende hep şaşırırdım neden öğretmenlik yaparlar diye ama sonradan baktım ki zaten belli bir ideolojinin insanları yavaş yavaş o üniversiteleri doldurduktan sonra öğretmenlik yapmaları normal tabi hizmet olayı sonuçta ,diğer mezunlar özel sektörde zaten

ben de sizin üniversitenin bilgisayar öğretmenliği bölümüne girmek istiyorum... :idea:
bana bilgi verir misiniz?....

ben de 2003 mezunu mehmet savaş. merhaba şebnem ve çelebi. nerelerdesiniz? Allah işlerinizde kolaylıklar versin... :alkis:

selam herkese... Bu kadar 2006 mezunlarının arasına ODTÜ BÖTE 2006 girişli olarak katılayım dedim. Hepinize sevgiler saygılar. Okul bıraktığınız gibi. Merak etmeyin. :)

Geri