nss veya nsm dışında lazım

Kodla Büyü

mkaratas

Seçkin Üye
Seçkin Üye
sayın öğretmen arkadaşlarım. bana nss veya nsm gibi kapsamlı programlar değilde sadece kendi yaptığımı bütün bilgisayarlara yansıtabileceğim bir program istiyorum. izleme falan lazım değil. projeksiyon arıza çıkardı servise verdik en az 1 ay gelmez dediler. bana ders anlatabileceğim kendi bilgisayarımda olanların nss den aveya nsmd en daha hızlı bir şekilde öğrenci bilgisayrında gösterebileceğim program lazım. Bu arada Vista da çalışması gerekiyor. şimdiden teşekkürler

sisteminizdeki bilgisayarlarda ne yüklü olduğunu söylerseniz ona göre yardımcı olabiliriz. mesela vista ise nss 9.02 den aşağısı kurtarmaz ama xp yüklü ise hepsini kuarabilirsin. netop nss nsm sana kalmış

madem projeksiyonla ders işliyorsun, izleme programı istemiyorsun bence nss 9.02 demo versiyonunu kur 30 günlük sürüm senin işini görecektir. projeksiyon da o zamana kadar gelir.

sistemimin vista olduğunu yazmıştım. birde onlarda ekran donarak hareket ediyor. ben daha iyi varsa diye sormuştum. netop hiç demeyin en çok takılan o. bilgisayarlarımızın özelikleri gayet iyi.

Arkadaşım öyle sadece ekran paylaşacaksan yani projeksiyon niyetine kullanacaksan zaten sistemde var olan netmeeting programı ile de bunu yapabilirsin arkadaşım. ben oyle yapıyorum ve gayet de iyi işliyor.
netmeetingi çalıştırmak için başlat/çalıştır-conf.exe yazıp entera basman yeterli.. ayarlarını yaptınmı tamamdır.

mkaratas' Alıntı:
sistemimin vista olduğunu yazmıştım. birde onlarda ekran donarak hareket ediyor. ben daha iyi varsa diye sormuştum. netop hiç demeyin en çok takılan o. bilgisayarlarımızın özelikleri gayet iyi.

nss 9.02 de hiç ders anlatmadım ekrandan amaeski versiyonlarında donma yapmıyordu.

Geri