NSS 9.02 Kurulumu Resimli Anlatım!!!...

Kodla Büyü
Re: NSS 9.02 Kurulumu+Kullanımı Video Anlatımları!!!...

Lütfen ben de. Zahmet olmazsa tabi ki. Teşekkürler

Hocam linki ben de alabilir miyim?
Şimdiden teşekkürler

1.netsupport school 9.02
2.netsupport school 10
3.netsupport manager v.10

arkadaşlar bu üçünden hangisini önerirsiniz ?
ben daha önce 9 ve manager i kullanmıştım. nss 9 manager'e göre daha iyiydi sanki.
siz hangisini tavsiye edersiniz ?

Hocam Banada lazım netsupport school 9.02 ilacı. Zahmet olmazsa bende alabilir miyim. Şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin herkese

enginozdil' Alıntı:
Serdar ÇAYIR' Alıntı:
4shared sitesinde arama yapın, değişik bir çok versiyonunu bulabilirsiniz.. :+1:
:+1:
hocam olayı çözmüş...

www.4shared.com sitesine gidin
Anasayfa da Ara bölümüne nss.v.9.02 yazıp arama yaparsanız NetSupport 9.02 versiyonuna ulaşabilirsiniz.
Anasayfa da Ara bölümüne nss.v.10.01 yazıp arama yaparsanız NetSupport 10.01 versiyonuna ulaşabilirsiniz.

++up

yeremez' Alıntı:
1.netsupport school 9.02
2.netsupport school 10
3.netsupport manager v.10

arkadaşlar bu üçünden hangisini önerirsiniz ?
ben daha önce 9 ve manager i kullanmıştım. nss 9 manager'e göre daha iyiydi sanki.
siz hangisini tavsiye edersiniz ?
sayın hocam okullar için netsupport school daha uygun daha kullanışlı ve öğrenci kontrolünü sağlamak için daha fazla özellik barındırıyor.
netsupport school programının en güncel programı her zaman için daha iyi olur
dolayısıyla size şuan için school'un 10.01 sürümünü öneririm.
geçenlerde 10.05 sürümü çıktı netsupport school'un, onun tam sürümünü alıp kullanma imkanınız varsa tabiki onu öneririm.
çalışmalarınızda başarılar...

engin hocam bilgiler için teşekkürler.

benim labarotuarda win 2000 ve bir iki tanede xp var acaba bu programı 2000'e kurabilir miyim?
birde 2000'le xp ağda problem yaşatır mı acaba?

hocam mümkünse ben de alabilirmiyim

enginozdil' Alıntı:
Serdar ÇAYIR' Alıntı:
4shared sitesinde arama yapın, değişik bir çok versiyonunu bulabilirsiniz.. :+1:
:+1:
hocam olayı çözmüş...

www.4shared.com sitesine gidin
Anasayfa da Ara bölümüne nss.v.9.02 yazıp arama yaparsanız NetSupport 9.02 versiyonuna ulaşabilirsiniz.
Anasayfa da Ara bölümüne nss.v.10.01 yazıp arama yaparsanız NetSupport 10.01 versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Nss 9.02 aktivasyonda sorun yaşıyorum
Kopyaladıktan sonra açınca hata veriyor
yardımcı olobilirmisiniz arkadaşlar?

arkadaşlar NSS vista bilgisayarlara kurduğumda çalışıyordu ama XP kurulu bilgisayarlarda çalışmıyor sorun ne olabilir acaba

arkadaşlar bende NSS 9.2 kullanıyorum yalnız bir problem var daha önceden görebildiğim 3 bilgisayarı şimdi göremiyorum. tüm bilgisayarlarda nss yi kaldırıp yeniden kurdum ana makinada dahil ıp leri de farklı ama 3 pc hiç gözükmüyor. öğretmen bilgisayarındaki programı kaldırıp tekrar kurduğumda eski ayarlarıyla birlikte kurulum yapıyor program files daki tüm dosyaları silmeme rağmen,belki problem bundana kaynaklanıyor olabilir, yardımcı olabilecek arkadaşım varmı acaba?

Ben de activate dosyasını istiyorum... Bilgisayarları yeni kurdum. Acil lazım. Şimdiden teşekkürler.

Okulumuz taşıma merkezi köy okulu. Bilgisayar laboratuvarımızda 1998 menşeli pentium 2 işlemcili 13 compaq bilgisayar var. Sınıf öğretmeniyim fakat pclerle uğraşmayı çok seviyorum. Bu pclere MICROXP'yi kurdum. Bu XP'nin boyutu 120 MB civarında ve Türkçe. PCler şu an süper sistem bilgisayarlardan daha hızlı çalışıyor. :D Sonra ENGİNOZDİL hocamın verdiği bu programı kurdum. Türkçe yamasını da yine bu forumdan bulup kurdum. Bize bu konuda yardımcı olan ENGİNOZDİL hocamdan ve emeği geçen arkadaşlarımdan Allah bin kere razı olsun. Kimsenin girmek istemediği BTLAB şu an okulun en gözde mekanı oldu. Ders anlatımlarımızı ve sunumlarımızı biraz yavaş da olsa (Pentium 2 için normal) laboratuvarda yapıyoruz. Size binlerce kez teşekkür ediyorum. Keşke bu forumla daha önce tanışsaydım. Artık laboratuvardan çıkmak istemiyoruz. Okul öğretmenleri olarak şükranlarımızı sunuyoruz. :)

Geri